Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Školní batoh koupíte levněji přes internet

Školní batoh koupíte levněji přes internet

24.8.2017 - redakce Babinet.cz

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, a to znamená jediné - vaše děti se brzy vrátí do školních lavic. Nepodceňte přípravu na nový školní rok a pořiďte školákům kvalitní batoh nebo aktovku. Víme, na co si dát pozor a jak na nákupu ušetřit.

S pěkným školním batohem se bude každý školák do školy i těšit. Nicméně nákup batohu není jen tak. Pojďme se podívat na to, jak vybrat ten ideální, se kterým váš prcek první školní den zazáří.

Školní batoh, který si vaše dítě zamiluje

Při výběru školního batohu nebo aktovky dbejte zejména na zdravotní nezávadnost. Pediatři doporučují, aby děti nosily na zádech maximálně 10 % své váhy, proto by školní batoh měl vážit co nejméně. Samozřejmostí jsou speciálně vyztužená záda batohu, která nezatěžují dětskou páteř. Váha naplněné tašky se musí vhodně rozložit, k čemuž pomohou hrudní a bederní popruhy. Právě šířka popruhů by měla být minimálně 4 centimetry. Více bezpečnosti pro své dítě zajistíte, když mu pořídíte aktovku nebo batoh s reflexními prvky nebo výraznými barvami.

Neutrácejte za batoh peníze navíc

Na koupi nekvalitního batohu se šetřit rozhodně nevyplácí. Zvlášť když můžete ušetřit s cashbackovým portálem Tipli. Že nevíte, co to je cashback? Díky cashbacku od Tipli získáte z každého nákupu na internetu část peněz zpět. To se týká nejen nákupu školních batohů, ale i dalšího zboží. Bohatá nabídka přes 450 e-shopů na Tipli uspokojí každého shopaholica.

Šetřit s cashbackem je opravdu snadné! Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, poté se překliknete do e-shopu a nakoupíte. O zbytek se postará Tipli. Do druhého dne máte předem stanovenou částku zpátky na účtu.

Kde koupit kvalitní školní batoh nebo aktovku

Výbornou volbou jsou značkové batohy z Mall.cz. Na Mall.cz koupíte růžový batoh s jednorožcem pro princeznu, batoh s potiskem Jaromíra Jágra pro malého sportovce nebo oblíbený školní batoh CoocaZoo CarryLarry2 pro starší školáky. Z nákupu batohu CoocaZoo v hodnotě 1 389 Kč díky Tipli ušetříte 43,02 Kč.

Další volbou jsou Školní aktovky a batohy na SEVT.cz, které si vaše dítě zamiluje od prvního dne. Doporučujeme zejména Karton PP Studentský batoh OXY SPORT, který koupíte jak v černé, tak v růžové variantě. Tento batoh je zdravotně naprosto nezávadný a váží pouhých 870 gramů. Z jeho nákupu (celkem 1 389 Kč) získáte od Tipli 66,67 Kč zpět.

Tušíte správně, kromě školního batohu s Tipli ušetříte i na dalším zboží, které pořídíte přes internet. Utrácejte své peníze smysluplně a nechte si z každého nákupu vrátit peníze zpět. Nakupujte výhodně s Tipli (registrace je zadarmo).

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip