Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA, s nímž si péči o pleť doslova vychutnáte

Vyhrajte doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA, s nímž si péči o pleť doslova vychutnáte

8.8.2017 - redakce Babinet.cz

Pro někoho je krásná, zdravá a pružná pleť samozřejmostí, většinou si ji ale musíme „zasloužit“ pravidelnou péčí. Tu si nyní můžete doslova vychutnat. Mimořádně vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové si totiž můžete dopřát v doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA, z něhož snadno připravíte lahodný nápoj, který vaši pleť vyživuje zevnitř.

Jak možná víte, tvorba kolagenu, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže, s věkem klesá a snižuje se i síla a odolnost jeho vláken. Proto je vhodné jeho doplnění. V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je použit hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje 18 pro naše tělo cenných aminokyselin a více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná.

V souvislosti s péčí o pleť je dobře známá i kyselina hyaluronová, která dokáže zadržovat vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti.  Podporuje také obrannou funkci kůže, a chrání tak před pronikáním škodlivých látek do těla. Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA obsahuje kvalitní značkovou kyselinu hyaluronovou HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání.

Bez zajímavosti jistě není ani fakt, že jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky.

ODPOVĚZTE NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU A 3 Z VÁS VYHRAJÍ DOPLNĚK STRAVY LIFTEA COLAGENOVA HA

Další informace a správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na webových stránkách www.zdravi-liftea.cz/liftea-colagenova-ha/

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
M. Vařečková - Praha, Jana Obendraufová - Praha, Libuše Loudová

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip