Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o novinku Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN pro efektivní hubnutí, detoxikaci a kontrolu hmotnosti

Soutěžte o novinku Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN pro efektivní hubnutí, detoxikaci a kontrolu hmotnosti

4.8.2017 - redakce Babinet.cz

Ruku na srdce, která z nás občas nepotřebuje zapracovat na své postavě – v létě kvůli plavkám, v průběhu roku kvůli dobrému pocitu z vlastního těla. Pokud při hubnutí uvítáte pomocníka, vyzkoušejte novinku Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN.

Kromě v názvu obsaženého synefrinu z pomerančovníku hořkého, který podporuje metabolismus tuků, obsahuje nový doplněk stravy značky Liftea i řadu dalších účinných přírodních látek, které vás ve vašem úsilí o štíhlejší siluetu podpoří. Patří k nim dobře známý bromelain, přírodní enzym s příznivým vlivem na trávení, který se vyskytuje ve stopce ananasu. Nechybí ani garcinia cambogia a acai berry – antioxidant, který navíc příznivě působí na oběhový a trávicí systém.

Někdy je při hubnutí potřeba dodat tělu energii, proto v novince nechybí guarana, která přispívá k potlačení únavy, a zelený čaj s vysokým obsahem polyfenolu, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přirozenému odbourávání tuku a kontrole normální hladiny cholestrerolu a glukózy v krvi.

Právě díky této kombinaci přírodních látek podporuje doplněk stravy Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN úbytek hmotnosti a správné trávení i metabolismus tuků. Přispívá také k navození pocitu sytosti a zmírnění pocitu hladu.  Může vás tak doprovázet na cestě k udržení štíhlé linie.

ODPOVĚZTE NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU A 3 Z VÁS VYHRAJÍ DOPLNĚK STRAVY LIFTEA ŠTÍHLÁ LINIE SYNEFRIN

Další informace a správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na webových stránkách www.zdravi-liftea.cz/liftea-stihla-linie-synefrin

    Soutěž již byla ukončena.
    Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

    Vaše názory

    Další soutěže

    Náš tip