Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vychutnejte si léto s pivními mixy z Litovle. Vyhrajte balíček Černý citrón alkoholický a dárkové předměty.

Vychutnejte si léto s pivními mixy z Litovle. Vyhrajte balíček Černý citrón alkoholický a dárkové předměty.

28.7.2017 - redakce Babinet.cz

Nemusíte jezdit zrovna k moři nebo na přeplněná koupaliště, abyste se o prázdninách osvěžili. Ovocný pivní mix navodí letní atmosféru a naladí vás na pohodovou vlnu.

Ochucená piva zaznamenala v České republice v posledních letech skutečný boom, jsou totiž tím pravým pro horké letní dny. Vyznačují se většinou nižším obsahem alkoholu, ale zároveň si zachovávají hořkou chuť piva doplněnou příměsí například citrusových plodů.

Jaké letní osvěžení doporučuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel?

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu dostupný i jako nealko

Nejde o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nealkoholické osvěžení, je pivo Černý Citron nealko.

Orientační cena: 20 korun (plechovka – alko verze), 16 korun (plechovka – nealko verze)

Litovel Pomelo – nealko pivní mix

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí pomela se vyznačuje vůní a chutí směsi tropických citrusových plodů. Snoubí se v něm jemná hořkost piva s chutí a barevným odstínem pomela, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Skvělý pro letní cestování!

Orientační cena: 16 Kč (plechovka)

Litovel Červený Pomeranč – příjemná směs tropické chuti a piva z Hané

Míchaný alkoholický nápoj z výčepního piva s příchutí červeného pomeranče voní a chutná po tropických citrusových plodech. Potěší jemnou hořkostí piva s chutí a barevným odstínem červeného pomeranče, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Ideální pro osvěžení kdekoli!

Orientační cena: 17 korun (plechovka)

 

Odpovězte správně na soutěční otázku a 5 z vás vyhraje balíček Černý citrón alkoholický a dárkové předměty.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Monika Grunertová - Litoměřice, Alice Hubená - Turnov, Jana Jírová - České Budějovice, Doležalová Petra - Brno, Jana Špirková - Olomouc

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip