Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte nový Kitl Syrob Malinový

Soutěžte a vyhrajte nový Kitl Syrob Malinový

1.8.2017 - redakce Babinet.cz

Léto patří domácím limonádám a svěžím koktejlům. Namíchejte si vlastní zdravou limonádu s pomocí letošní novinky – Malinového sirupu s dužninou! Před letní sezónou jej uvedla na trh jablonecká společnost Kitl.

Oblíbená značka domácích nápojů i tentokrát sází na kvalitu a šetrné zpracování všech surovin. „Kitl Syrob Malinový vyrábíme, stejně jako ostatní naše výrobky, za studena. Zachová si díky tomu opravdu intenzivní chuť i vůni malin,“ vysvětluje jednatel společnosti Kitl Jan Vokurka. A dodává: „V Kitlovi věříme v jednoduchost. Nepotřebujeme umělá barviva a vyhýbáme se zbytečné chemii. Rostoucí popularita našich syrobů ukazuje, že zákazníci tento přístup oceňují,“ říká Jan Vokurka.

Malinový Syrob navazuje na řadu zdravých bylinných a ovocných sirupů, které firma uvedla na trh v minulých letech. „V bylinné řadě nabízíme mátový, bezový a zázvorový. Při jejich přípravě používáme bio suroviny a dbáme na zachování co nejvíce účinných látek,“ popisuje Vokurka. Ovocná řada zahrnuje, kromě malinové novinky, i grepový a višňový sirup.

Pro vysokou kvalitu a plnou chuť si sirupy Kitl oblíbily i mnohé restaurace a kavárny. Připravují z nich rozlévané limonády nebo osvěžující alkoholické i nealkoholické koktejly. „Ty si ostatně může každý udělat i doma. Seznam těch nejlepších receptů a tipů na přípravu najdou naši zákazníci i přímo na etiketách jednotlivých syrobů,“ doporučuje Jan Vokurka.

Všechny sirupy Kitl jsou k dispozici v eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách a také ve vybraných velkoobchodech.

Vyhrajte balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží balíček obsahující Kitl Syrob Malinový a Kitl Smrkáček, který je vhodný pro děti i dospělé při rýmě a nachlazení.

Stačí správně odpovědět na 1 jednoduchou soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavlína Demlová - Heřmánky, Renata Rozínková - Náchod, Jára Řezníčková - Kačice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip