Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Novinka v kinech: Salma Hayek a Raquel Welch v komedii „Milovník po přechodu“

Novinka v kinech: Salma Hayek a Raquel Welch v komedii „Milovník po přechodu“

16.7.2017 - redakce Babinet.cz

Odvážnou a svůdnou letní komedii Milovník po přechodu zdobí sexbomby dvou generací. Mexická kráska Salma Hayek a sexuální symbol šedesátých let, legendární RaquelWelch, které si dělají zlomyslnou legraci z neodolatelných donchuánů a playboy.

Pánské pokolení je ale přesto příliš neocení. Hlavním hrdinou je totiž zrezlý playboy za zenitem, jehož pokusy vrátit se po letech jako obávaný dobyvatel ženských srdcí a peněženek už neprobouzí libido, ale spíš rozpaky a úsměvy. A obě krasavice mu k tomu pěkně zatopí.

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo jediný cíl - klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to naprosto dokonale, každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přeci jen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci?

Filmové hvězdy Salma Hayek a RaquelWelch jsou či byly erotickými idoly své doby, do představy bezduchých krásek mají ale obě hodně daleko. Za svou slávu totiž vděčí hlavně přirozenému sex-appealu, eleganci a temperamentu. Salma Hayek je z Mexika a RaquelWelch má po otci kořeny v Bolívii, obě proto mají tu správnou latinskoamerickou jiskru. A obě jsou v první řadě herečky, zatímco jedna má nominaci na Oscara za Frídu, ta druhá získala Zlatý glóbus za roli Constance de Bonacieux v pravděpodobně nejslavnějším zpracování Tří mušketýrů.

USA  2017

Žánr: komedie

Režie: Ken Marino

Hrají: EugenioDerbez, Salma Hayek, RaquelWelch, Rob Lowe, Kristen Bell, Rob Riggle, Michael Cera

Doporučená přístupnost: od 12ti let

V kinech od 13. Července 2017

Zdroj foto:: www.bontonfilm.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip