Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Limo Barem o výrobník sody Eco!

Soutěžte s Limo Barem o výrobník sody Eco!

12.7.2017 - redakce Babinet.cz

Pro všechny milovníky domácích limonád připravila společnost Limo Bar soutěž o výrobník perlivé vody spolu s litrovou lahví. Výrobník sody charakterizují elegantní křivky a chytrá hlava. Soutěžte a šetřete čas i přírodu!

Vyhrajte výrobník sody Limo Bar Eco

Jestliže patříte mezi milovníky bublinek a bez perlivých nápojů se neobejdete, měli byste vědět o výrobníku sody ECO. Pro lahodný nápoj už nemusíte chodit do supermarketu. S modelem na výrobu sody a bombičkou si vytvořte domácí limonádu snadno a rychle v pohodlí domova. Technologie výrobníku je zaměřena především na bezpečné a jednoduché používání. Stylový design výrobníku podtrhují elegantní křivky a chytrá hlava zajistí efektivní využití bombičky. Šetřete čas a životní prostředí s LIMO BAREM.

Netrapte se s těžkými láhvemi limonád a perlete si vlastní. Zapojte se do soutěže, kterou připravila společnost LIMO BAR a vyhrajte výjimečný výrobník sody. Překvapí vás, kolik výhod v sobě tento elegantní pomocník skrývá. Součástí výhry je i rychloupínací láhev Click&Fix, jež oproti šroubovací láhvi zabere pouze desetinu času. Nahraďte karton vod univerzální bombičkou, kterou vám plynem CO₂ doplní v každé autorizované prodejně. Odpovězte na následující otázku a užijte si léto plné bublinek.

Více informací a nápovědu najdete na www.limobar.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
R.Soukupová - Praha

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!