Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 balíčky letní pečující kosmetiky For Life & Madaga

Soutěžte o 3 balíčky letní pečující kosmetiky For Life & Madaga

28.6.2017 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíček speciální letní balíček obsahující pečující přípravky od české kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga. Využijete jej jak v období dovolených, kdy by vám neměly chybět, tak i kdykoli během roku

Balíček obsahuje rehabilitační bariérový krém 2Derm REHA Special, který je prakticky první pomocí při spálení kůže od slunce nebo při jejím podráždění. Citlivou pokožku dovede zklidnit, narušená místa znecitliví a zároveň na ní vytvoří ochrannou bariéru, aby se pokožka mohla hojit, neztrácela hydrataci a nepronikali do ní škodliviny. Krém se zároveň ideální i na drobné ranky, záděry či oděrky, které ihned zaceluje.

Další exkluzivním přípravkem, který v létě nesmí chybět ve vaší výbavě je Ani Cellulite SPA. Krémová emulze bojující proti celulitidě pomáhá k dosažení ideální pokožky, zbavení se celulitidy, podporuje mikrocirkulaci, a naopak zamezuje ukládání rezervních tuků i hromadění vody v buňkách. Obsahuje výtažek z mořských řas, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších na světě.

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Naďa Bažantová - Mníšek u Liberce, Lenka Nekolová - Hliník, Eva Nolčová - Šťáhlavy

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip