Babinet.cz  /  Soutěže  /  Přípravky řady Aktivní zvíře pečují o zdraví domácích mazlíčků. Zasoutěžte si o ně!

Přípravky řady Aktivní zvíře pečují o zdraví domácích mazlíčků. Zasoutěžte si o ně!

19.6.2017 - redakce Babinet.cz

Pečujte o zdraví svých zvířat s přípravky Aktivní zvíře!

Domácí mazlíčci mají také svoje trápení, když je něco bolí nebo jsou nemocní. Zvířata, také jako my lidé, stárnou a mohou mít na stará kolena stejné problémy jako my - např. bolavé klouby. Veterinární přípravky Aktivní zvíře byly vyvinuty českými biology a veterináři ze společnosti Contipro. Díky unikátnímu složení s obsahem přírodních látek zajistí účinnou prevenci nebo léčbu řady zdravotních problémů. Důležitou součástí produktu je kyselina hyaluronová, která se běžně v těle vyskytuje např. v kloubech a má schopnost pomáhat a urychlovat proces hojení ran.

Geloren na potíže s klouby a šlachami

Kloubní výživa Geloren dog působí příznivě na klouby a šlachy. Díky obsahu kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek pomáhá při regeneraci a výživě kloubu. Může být podávána preventivně u štěňat rychle rostoucích plemen či u psů v zátěži, nebo při potížích způsobených opotřebováním kloubu či po úrazech, pomáhá při jejich hojení. Navíc má příchuť uzené šunky, která pejskům chutná, a dá se proto použít jako odměna a cvičební pomůcka.

Tyčinky Kelparen na čištění zubů

Problémy se zuby a dásněmi mají především malí psi a kočky, protože se jejich zuby velmi špatně čistí. Ve firmě Contipro vyvinuli dentální tyčinky s trojím účinkem:

 1. kyselina hyaluronová zklidňuje a hojí podrážděné dásně,
 2. mořská řasa Kelpa mění složení slin, čímž zabraňuje usazování zubního plaku a kamene,
 3. žvýkáním tyčinek se zuby mechanicky čistí.

Dentaren gel pro zdravé dásně vašeho psa

Problémem u psů a koček je usazování zubního plaku, který se postupně mění v zubní kámen. Pokud se kámen neodstraní, přichází zánět dásní, který se projevuje zápachem a krvácivostí, po něm paradentóza a vypadnutí zubů. Pokud veterinář včas kámen odstraní, může vypadnutí zubů zabránit. Při tomto zákroku dochází k drobným poraněním dásní. Psi se často zraní i sami při hře a okusování ostrých předmětů. Pro tyto případy byl vyvinutý Dentaren - přípravek ve formě gelu, který pomáhá drobné ranky v ústní dutině hojit. Dentaren obsahuje speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou a účinné antiseptikum oktenidin, působící proti širokému spektru bakterií, hub a virů.

Vyhrajte Geloren, Kelparen nebo polokošili Aktivní zvíře!

Ceny

 1. místo  Geloren
 2. místo Kelparen
 3. místo polokošile Aktivní zvíře

Odpověď naleznete na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

 • Volba spotřebitelů 2018: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!

  Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Babinet.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2018 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!

 • Soutěžte o knihu Nesmrtelní z Meluhy

  Hrdinský fantasy příběh vás zavede do starověké Indie Získejte novinku z Knihy Dobrovský od indického autora Tripathi Amishe. Jeho...

 • Vyhrajte toaletní vodu Versace Bright Crystal!

  Odpovězte správně na soutžění otázku a 1 z vás získá toaletní vodu Versace Bright Crystal! Bright Crystal přináší intenzivnější verzi...

 • Vyhrajte panenku BABY born Víla

  Pořiďte svým holčičkám speciální limitovanou edici oblíbené panenky BABY born , která se tentokrát proměnila na kouzelnou vílu z pohádky !...

Náš tip