Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Každou ženskou potěší, když její mužský vypadá šmrncovně

Každou ženskou potěší, když její mužský vypadá šmrncovně

8.6.2017 - redakce Babinet.cz

V posledních pár letech se úžasně zlepšila nabídka pánského oblečení včetně možnosti nechat si ušít i něco na míru. Osvěta je taky výborná, mladí chlapi píší hezké blogy, zkrátka když muž chce, může vypadat skvěle. Někdy ale může i detail pokazit celkový dojem.

Určitě to znáte. Je léto, vedro a lidi se prostě potí. Taky nesnášíte, když váš dokonalý protějšek zvedne ruku a objeví se mokré koláče? Tato nechutnost se nedá omezit žádným antiperspirantem, tělo přirozeně reaguje na horko a musí se ochladit. Našli jsme řešení, které je zdravotně nezávadné, ekologické a příjemné. Existují totiž čistě bavlněná a navíc neviditelná trička s „potítky“. Jak to vypadá, vidíte na fotce. Jemná a tenká bezešvá trička jsou v oblasti podpaží zesílená podšitím stejným prodyšným bavlněným materiálem. Bavlna skvěle saje a přitom nechá tělo volně dýchat. Trička se velice dobře udržují, dají se prát i na 60 °C, ale my jsme je zkusmo prohnali pračkou i na 95 °C a nestalo se jim vůbec nic. Barva stálá a triko si i po vyprání udrželo původní tvar. Asi byste trička na tak vysokou teplotu nepraly, ale nás zajímalo, jak hodně jsou kvalitní. Jsou. Možná i proto, že to je originální český výrobek kompletně vyráběný u nás. Prostě zlatý český ručičky se nezapřou. Tato trička se dají koupit na www.cupradlo.cz.

No a když už jsme na tyhle stránky nakoukli, zaujaly nás ještě neviditelné boxerky, určené pod světlé a bílé letní kalhoty. Jak známo, pokud nechceme, aby prádlo pod bílým nebo světlým oblečením prosvítalo, musí mít tělovou barvu. To ostatně znáte, když si kupujete podprsenku nebo kalhotky. Ale pro nás ženy se toto prádlo přece jen dá celkem snadno sehnat. Co je na boxerkách doopravdy sympatické, že jsou taky bavlněné. Tedy mají 95 % bavlny, abychom byli přesní. Pro muže se do nedávna spodní prádlo v této tělové barvě téměř nesehnalo, takže chlapi ani příliš netoužili po bílých letních kalhotách. Teď si je mohou bez obav pořídit. A vy budete mít v podobě boxerek pro ně hezký, neotřelý a užitečný dárek.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip