Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Správná diagnostika a ošetření pokožky jako klíč k trvalé kráse a zdraví pleti

Správná diagnostika a ošetření pokožky jako klíč k trvalé kráse a zdraví pleti

30.5.2017 - redakce Babinet.cz

Před několika dny zahájila For Life & Madaga, česká kosmetika na francouzských základech, činnost svého 1. poradenského centra estetické kosmetiky. To bylo otevřeno v sídle společnosti v Brně, na adrese Moravanská 85, kde nyní mohou zájemci využít bezplatného poradenství a diagnostiky pleti, stejně jako odpovídající péče a kosmetických procedur na podporu zdraví, krásy a vitality pleti. For Life & Madaga tak dává kosmetické péči 21. století nový styl a dokazuje, že jen řádně diagnostikovaná a ošetřovaná pleť si může udržet dlouhodobou krásu a mládí. To vše v exkluzivním wellness prostředí, ze kterého na vás na každém kroku dýchá klid, relax a pohoda.

Znalost pleti jako první krok ke kráse…
1. poradenské centrum estetické kosmetiky v Brně vzniklo především z důvodu dopřát klientům svěží a zdravou pleť, a dokázat, že i problematická, zralá nebo citlivá pokožka může být krásná. Nejdůležitějším krokem ke kráse je však skutečné poznání pleti a určení jejího správného typu. Neblahým trendem dnešní doby je často neodpovídající péče pro daný typ pleti a následné užívání přehnaného množství kosmetických přípravků rozličných značek s často na sebe nenavazujícími účinnými látkami. Následně dochází k situacím, kdy je pokožka již natolik zatížená, že i řada odborníků má problém její typ rozpoznat. Ať už je však příčina jakákoli, v poradenském centru For Life & Madaga nabízí řešení.

Jako první krok k trvalé kráse centrum zajistí správné určení typu pokožky, které docílí kombinací speciálně vyškoleného personálu a nejmodernější 3D diagnostiky pleti. Následně ženě, ale pochopitelně i muži, doporučí vhodné kosmetické přípravky pro každodenní i specifickou péči. Vše bez jakéhokoli rizika, a to například formou vzorků přípravků, a v případě zakoupení kosmetických produktů, možnost vrácení peněz při sebemenší nespokojenosti.

Kosmetická péče pro relax i trvalou krásu
Centrum estetické kosmetiky FL & M tedy nabízí především poradenské služby. Cílem je vzdělávat ženy i muže v oblasti péče o pleť.  Odhalí, jaké množství často zbytečných produktů do teď klient užíval, které navíc pleť mnohdy více zatěžovaly a zhoršovaly její stav. Protože jen ten, kdo chápe zásaditosti péče i biologické funkce pokožky jí může dopřát to nejlepší.

Další oblast, pro nově vzniklé centrum zásadní, je pravidelná kosmetická péče a kosmetické procedury, vše samozřejmě na míru jednotlivým zákazníkům, jejich pleti a aktuálním potřebám. Zde si mohou dopřát pravidelnou kosmetickou péči a ošetření, stejně jako nárazovou péči nebo ošetření před určitým významným dnem v jejich životě, jako je například svatba nebo promoce.

„Jako jeden z hlavních benefitů centra vnímáme opravdu maximální odbornost, kterou můžeme zákazníkům dopřát. Je to samozřejmě dáno tím, že jsme přímo výrobci pečující kosmetiky, která na trhu funguje 24 let. Máme za sebou letité zkušenosti podpořené znalostmi dermatologů i klinickými testy a skutečně víme, proč a jakou účinnou látku v přípravcích užíváme a kdy ji aplikovat konkrétnímu zákazníkovi,“ říká Ing. Roman Dvořák.

Kosmetické procedury, v závislosti na jejich typu a rozsahu, trvají zhruba od 30 minut až do 2 hodin. Komplexní ošetření pleti jsou prováděny sofistikovaně vyškoleným personálem, který má v oboru letitou praxi, v němž nechybí například ani lékaři. Vše samozřejmě za pomoci přípravků společnosti For Life & Madaga, včetně řady pro citlivou a narušenou pokožku 2DERM, ale i nové řady pro luxusní péči My Secret zahrnující přípravky s koloidní platinou, zlatem, kaviárem, peptidy nebo kyselinou hyaluronovou II. generace. A samozřejmě, z rukou odborníků si návštěvníci centra mohou dopřát na své pleti i péči kosmetických přípravků For Life & Madaga pro odborné použití, tedy takové, které přes e-shop běžně nezakoupí.

Pokroková péče, relaxační zážitek, nadčasové ošetření sofistikovanými technikami dle individuálních potřeb pleti, dokonalé estetické výsledky nebo odborný přístup povyšující kosmetickou péči v luxusní ceremoniál. To vše jsou synonyma charakterizující  1. poradenské centrum estetické kosmetiky v Brně, které se v průběhu dalších let rozšíří i do ostatních velkých měst po celé ČR.

Navštivte pečující ráj na okraji moravské metropole, jen kousek od sjezdu z dálnice.
Tým poradenského centra estetické kosmetiky For Life & Madaga se na vás těší.

Více na www.forlifekosmetika.cz

Otevírací doba:

Pondělí – pátek:

8:00 – 18:00, dle objednávek až do 20:00

FOR LIFE & MADAGA

Moravanská 85

BRNO 619 00

-          Doprava
tramvají č. 2 (zastávka Moravanská)
autem – exit D1 (směr Vídeň)

www.forlifemadaga.com

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip