Babinet.cz  /  Videotéka  /  Kultura  /  Šmoulové: zapomenutá vesnice

Šmoulové: zapomenutá vesnice

29.3.2017 - redakce Babinet.cz

V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie!

V kinech od 30.3.2017

TIP: Postavte si svoji šmoulí vesnici s novou edicí HARIBO Chamallows the Smurfs™ Family!

Všechny fanoušky drobných modrých hrdinů s obrovským srdcem potěší speciální edice HARIBO Chamallows the Smurfs™ Family, kterou si nejlépe vychutnáte při sledování nového filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice. V balení najdete oblíbené měkké pěnové šmouly a překvapí vás bonbony v nových tvarech: okouzlující Šmoulinka, roztomilé šmoulí miminko a útulný domeček v podobě houby. Nyní si hravé postavičky vychutnáte ještě více díky lahodné malinové příchuti.

Ochutnejte nové šmouly Haribo Chamallows the Smurfs™ Family, postavte si svou malou vesničku a na chvíli se ocitněte v pohádkovém příběhu. Filmová novinka Šmoulové: Zapomenutá vesnice míří do kin již 31. března 2017. Již teď se těšte na nové dobrodružství, kdy se nebojácní šmoulové vydají na cestu skrz Zakletý les, aby nalezli dávno ztracenou vesnici dříve, než se to povede zlému čarodějovi Gargamelovi.

Cena za 100g balení: 19,90 Kč (dostupné v běžné prodejní síti)

Vaše názory

Další videa

Nejsledovanější videa
Náš tip