Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Jaro patří svěží kráse

Jaro patří svěží kráse

10.3.2017 - redakce Babinet.cz

Zajímáte-li se o květinové trendy, určitě vám neuniklo, že letošní jarní barvou je sytá žlutá doprovázená něžnou bílou.

Rozjasněte svůj domov jarními primulkami.

Potřebují světlé místo, současně by však neměly být vystaveny přímým slunečním paprskům. Vyhovuje jim spodní zálivka, proto dobře prospívají v samozavlažovacích nádobách.

Samozavlažovací truhlík Doppio poskytne primulkám jedinečnou péči, vám jedinečné barevné kombinace. Hodí se též pro pěstování okrasných rostlin, bylinek, zeleniny a drobného ovoce.

Pokud později na jaře přisadíte k primulkám nakvétající jarní cibuloviny, macešky, sedmikrásky nebo pomněnky, máte postaráno o nádherně kvetoucí okna až do nástupu letniček. Ani po odkvětu není nutné rostlinky vyhodit. Přestěhujte je do volné půdy, kde dále porostou.

Samozavlažovací truhlík Doppio a další produkty si můžete prohlédnout na www.plastia.cz a nakoupit na www.plastiaobchod.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!