Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dokonalé účesy s novinkami od Rowenty

Dokonalé účesy s novinkami od Rowenty

15.2.2017 - redakce Babinet.cz

Značka ROWENTA zahájila na sklonku roku 2016 spolupráci se světovou módní ikonou, československou modelkou Danielou Peštovou: „Rowenta rozumí náročným ženám,“ vysvětluje Daniela, proč se rozhodla spolupracovat právě s touto značkou. Sama má zároveň coby tvář značky možnost vyzkoušet novinky řady Premium Care s předstihem a tedy se může připojit k jejich propagaci s přesvědčením.

AUDIO: o novinkách jsme si povídali s Pavlínou Vackovou, produktovou manažerkou značky Rowenta.

AUDIO: Povídání s Danielou Peštovou, která se představila jako tvář značky Rowenta společně s novinkami podzimu 2016

ROWENTA ROTAČNÍ VYSOUŠECÍ KARTÁČ BRUSH ACTIVE PREMIUM CARE (CF9540)

BRUSH ACTIVE PREMIUM CARE je přelomový vysoušeč 2 v 1. Vlasy nejen vysuší, ale také dokonale upraví. Exkluzivní přírodní štětiny netahají, vlasy provzdušní, dokonale uhladí, zároveň dodají objem a lesk. Rotační vysoušecí kartáč je vybaven funkcí automatického otáčení, díky které vytvoříte dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka. Pramen vlasů se automaticky natočí kolem kartáče a vlasy se tak nezamotají. Samozřejmostí je u produktu řady Premium Care povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem, který společně s funkcí dvojitého ionizátoru posiluje kvalitu a třpyt vlasů. Výkonný generátor iontů u BRUSH ACTIVE tvoří až 40x více iontů pro maximální objem a lesk než u běžného kartáče. Rukojeť kartáče je ergonomicky zúžená pro lepší úchop i malou dlaní, lze si vybrat ze dvou druhů kartáčů (průměr 5 cm a 3 cm) pro ideální účinnost u všech délek vlasů, balení obsahuje ochranné kryty pro oba výměnné kartáče. Pro rychlé a profesionální vysoušení se kartáč otáčí při příkonu 1 000 W, má výběr z obou směrů otáčení a dva nastavitelné stupně teploty, výhodou je možnost nastavení chladného vzduchu, který výsledný účes zafixuje. Doporučená cena je 2199 korun.

ROWENTA PARNÍ KULMA NA VLASY STEAM CURLER (CF3810)

Profesionální výsledek a zdravé vlasy – exkluzivní řada Premium Care představuje parní kulmu na vlasy STEAM CURLER. Vlasy nezplihnou, nepolámou se a nedojde ani ke krepatění! Vše pohlídá časovač, který vám dá znamení v momentě, kdy je pramen správně natočen – vlasy se neporuší. Časovač lze manuálně nastavit a přizpůsobit typu a délce vlasů. Pramen navlníte kolem kulmy, ve špičce kulmy je voda, která se přeměňuje na páru, díky které vytvoříte dokonalé vlny. Celý proces kulmování přerušovat nemusíte ani jedinkrát, ROWENTA STEAM CURLER má obsáhlou nádobu na vodu – WATER TANK. Vlny jsou díky úpravě za pomoci páry pružné, dlouho vydrží a jsou oslnivě lesklé. Unikátní technologie Hydraboost zachovává vlasy přirozeně hydratované (jemná pára vychází ze 48 mikro otvorů). Péči o vlasy zajišťuje povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem. Doporučená cena je 1499 korun.

ROWENTA ŽEHLIČKA NA VLASY PREMIUM CARE LISS & CURL (SF7660)

Exkluzivní řada Premium Care značky ROWENTA je zárukou dokonalého výsledku vašeho účesu, nabízí to nejlepší řešení s respektem ke zdraví a kráse vlasů. Žehlička LISS & CURL profesionálně vlasy narovná či natočí. S patentovanou technologií STRAIGHT OPTIMIZER žehlička vlasy neláme, dokonale je vyžehlí jedním tahem při šetrné teplotě 170°C stejně jako jiné žehličky při teplotě 230°C. Proto je vhodná pro každodenní použití bez obav o zdraví vlasů – teplota 170 °C vlasy nepoškozuje ani při dlouhodobém používání. Kvalitní tenké pláty (2,8 cm) jsou naplněné kašmírovým keratinem a arganovým olejem a spolu s ionizací napomáhají zefektivnit žehlení, zároveň přidávají vlasům na lesku. Aktivní generátor iontů ničí statickou elektřinu – vlasy jsou hladké, lesklé a lépe se upravují. Díky unikátnímu PRO CURLING systému žehlička zvládne různé druhy trendy vln, podtočení účesu, nebo dokonalý styling ofiny. 2 v 1 LISS & CURL se nahřeje do 30 vteřin, má ručně nastavitelnou teplotu (130–200°C) na LCD displeji a bezpečnostní automaticky uzamykatelný systém s otočnou šňůrou (1,8 m). Běžná cena je 2799 korun.

*Keratin: základní stavební složka vlasů

*Arganový olej: zlepšuje kvalitu vlasů a dodává lesk

www.rowenta.cz

stylemeup.rowenta.cz

ipl.rowenta.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip