Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o veterinární přípravky Aktivní zvíře a vyhrajte Geloren dog nebo Dentaren gel!

Soutěžte o veterinární přípravky Aktivní zvíře a vyhrajte Geloren dog nebo Dentaren gel!

13.2.2017 - redakce Babinet.cz

Pečujte o zdraví svých zvířat s přípravky Aktivní zvíře!

Chcete, aby váš mazlíček byl s vámi co nejdéle, aby ho nic netrápilo a byl zdravý? Zajímá vás, jak můžete pomoci, když se objeví běžné zdravotní problémy, nebo dokonce, jak jim předcházet? Česká společnost Contipro vyvíjí veterinární přípravky Aktivní zvíře. Při dlouhodobém testování byla prokázána velmi vysoká účinnost těchto potravinových doplňků.  Důležitou součástí produktů je kyselina hyaluronová, která významně urychluje proces hojení ran. Díky unikátnímu složení s obsahem přirozených látek zajistí účinnou prevenci nebo léčbu řady zdravotních problémů domácích miláčků. V nabídce jsou tablety Geloren dog na klouby a šlachy, gel Dentaren na dásně a další přípravky na hojení ran.

Geloren chrání klouby a šlachy

Stárnutím nebo při úrazu dochází u psů a koček k poškození šlach a kloubů. V takovém případě může pomoci potravinový doplněk Geloren dog, který podporuje hojení a vyživuje klouby, proto se dá používat i preventivně. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje ještě další účinné látky, které působí na klouby blahodárně.  Díky příchuti uzené šunky psům chutná a dá se použít jako odměna.

Dentaren gel udržuje zdravé dásně

Psi a kočky si často zuby nečistí, takže se usazuje zubní plak, z něhož se postupně vyvine zubní kámen. Pak dochází k zánětům dásní, které se projevují jejich krvácivostí a zápachem z tlamy. Kámen se musí včas odstranit malým zákrokem u veterináře, při kterém dochází k drobným poraněním dásní. Psi se často zraní i sami při okusování klacíků nebo jiných tvrdých a ostrých předmětů. Tyto drobné ranky je vhodné ošetřit gelem Dentaren, který pomáhá poranění v ústní dutině hojit. Dentaren obsahuje speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou a účinné antiseptikum oktenidin, působící proti širokému spektru bakterií, hub a virů.

Vyhrajte Geloren dog nebo Dentaren gel od Aktivní zvíře!

Ceny

  1. místo  Geloren dog
  2. místo Dentaren
  3. místo Dentaren

Odpověď naleznete na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip