Babinet.cz  /  Videotéka  /  Kultura  /  Novou rodinnou komedii Špunti na vodě představuje první teaser

Novou rodinnou komedii Špunti na vodě představuje první teaser

4.1.2017 - redakce Babinet.cz

Režisér Jiří Chlumský (Dvojníci, Martin a Venuše) natočil podle scénářeMarcela Bystroně prosluněnou, hravou komedii pro celou rodinu Špunti na vodě. První ukázka z hvězdně obsazeného filmu je k vidění na

Film vznikl v koprodukci společností FRESH LOBSTERFénix Film. Rozverná rodinná komedie o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory, bude mítpremiéru 13. dubna 2017. Do kánoí a raftu neohroženě usedli Jiří Langmajer, Hynek ČermákPavel Liška za nadšené podpory dětských herců. Jejich partnerky si zahrály Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková aJana Kvantiková.  Coby babička Lada a děda Václav, kvůli jejichž zlaté svatbě to vlastně všechno začalo, se představí Dana SyslováArnošt Goldflam. Natáčelo se během loňského léta převážně v exteriérech v Českém Šternberku, Soběšíně, Kácově, Vlašimi a Praze.

 

Vaše názory

Další videa

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Víte, co to je a jak funguje čurokap?

  • Záleží vám na tom co s vámi bude? A máte důchodové spoření?