Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Skiareál ve Špindlu otevírá o víkendu lyžařskou sezónu a nabídne 11 kilometrů sjezdovek

Skiareál ve Špindlu otevírá o víkendu lyžařskou sezónu a nabídne 11 kilometrů sjezdovek

7.12.2016 - redakce Babinet.cz

Špindlerův Mlýn oficiálně odstartuje letošní zimní sezónu v sobotu 10. prosince. Těšit se můžete na bohatý program pro dospělé i děti se spoustou soutěží, koncertem Marka Ztraceného a další zábavy. Skiareál letos poprvé otevře i LEDÁRIUM a lyžařům nabídne 11 kilometrů sjezdovek. Celodenní skipas vyjde o víkendu na pouhých 190 korun.

Rádi byste strávili následující víkend na horách? Vydejte se do Špindlerova Mlýna a nebudete litovat. Skiareál nabídne nejvíce kilometrů vysněžených sjezdovek z celé České republiky. „Díky mrazivému počasí jedou sněhová děla a moderní zasněžovací sprchy naplno. Napadl i přírodní sníh, takže letošní zimní sezóna může skutečně naplno začít. V pátek bude k dispozici modrá sjezdovka na Svatém Petru, nová Hromovka a červená sjezdovka na Medvědíně. V sobotu během openingu přibyde ještě stará Hromovka a malý hank černé sjezdovky ve Svatém Petru. V provozu budou i sjezdovky na Horních Mísečkách," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že nejpozději během vánočních svátků předpokládá spuštění večerního lyžování na Hromovce. Během openingu navíc pořídíte lacinější skipasy. Celodenní permanentka vás při nákupu přes zákaznický systém Gopass vyjde jen na 190 korun. Registrace je zcela zdarma a těšit se můžete na spoustu dalších výhod po celou sezónu. Děti do šesti let lyžují ve Špindlu zdarma. Návštěvníci mohou zdarma využít i parkoviště na Medvědíně nebo na Hromovce a lanovky budou v provozu od 8.30 do 16 hodin.

Špindlerovské LEDÁRIUM nebo koncert Marka Ztraceného

Špindl Ski opening nabídne v sobotu návštěvníkům kromě lyžování i spoustu zábavy. Během doprovodného programu se můžete těšit na hudební vystoupení Marka Ztraceného, oblíbených Beatles revival, písničky pro děti, bubenickou show, soutěže, taneční jízdy roleb nebo večerní show se svítícími sjezdaři. Amatérští lyžaři si budou moci po celé dopoledne navíc vyzkoušet atmosféru závodního lyžování a projet si před kamerami České televize trať úvodního závodu letošní série S ČT sport na vrchol. Největší krkonošské středisko letos poprvé otevře také Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice lanovky na Pláních. Ledový klimatizovaný chrám nabídne unikátní výstavu ledových soch spojenou s tématem „Čtvero ročních dob". „Loňská premiéra špindlerovského ledária měla skutečně obrovský úspěch, rozhodli jsme se proto tento kulturní zážitek zprostředkovat našim návštěvníkům i letos a udělat z ledária tradiční součást zimy ve Špindlu. Jeho návštěva je pro všechny zdarma a můžete ji spojit třeba s procházkou, užít si nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš a dopřát si kávu, dezert nebo něco ostřejšího ve zdejší panoramatické restauraci Na Pláni," dodal Čeněk Jílek.

 

Více na www.skiareal.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip