Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Hubené vůbec neuspěly!

Hubené vůbec neuspěly!

Dáša K.

Mám pro Vás zprávu, která určitě mnohé potěší. Hubené ženy vůbec neuspěly. Naopak. PROPADLY. Vyhrála žena těch nejkypřejších tvarů! Mluvím o Miss Orient 2005. Soutěžní klání proběhlo tuto sobotu v KD Ládví v Praze. Jednalo se o historicky první Miss Orient u nás a soutěžilo se v kategoriích Povinná choreografie - technický tanec, volný tanec a rozhovor. A vítězka Mirka Gebouská s číslem 2 v krásných modrých šatech stála opravdu za to. Byla moc pěkná, svůdná, vtipná, vnadná a krásně tančila.

Musím po pravdě říct, že když poprvé vyšla na pódium, vůbec nepatřila mezi mé favoritky.

Než začala tančit... Pak všechny uchvátila. Získala diváckou Miss Sympatie i hlavní cenu poroty. Roztleskala naplněný sál a potěšila oko nejednoho muže i ženy. O svých kvalitách přesvědčila i porotu.

V ní sice neseděl pan Paroubek, jak slíbil, pouze jeho sektretář, ale myslím, že nikomu moc nechyběl. Zato jeho choť, paní Paroubková, si mě získala. Na nic vyjímečného si nehrála, nezneužila nijak svého postavení, naopak vlídně všechny povzbudila k příští Miss Orient 2006.

Budu se na ni těšit. Žena tančící orientální tance je jako víla. Pokud to umí...

(Máte téma, které chcete zveřejnit Pod lupou? Zašlete na info@babinet.cz Stanoviska zde uvedená nemusí vyjadřovat názor Babinet.cz)

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz