Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nové gelové kapsle ARIEL POWER 3x koncentrovaný účinek

Nové gelové kapsle ARIEL POWER 3x koncentrovaný účinek

23.6.2013 - redakce Babinet.cz

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou malým a účinným řešením pro více než 900 současných variant praní prádla. Představují naprosto nový způsob, jak docílit dokonalého a jednoduchého praní a poskytují čisticí sílu Arielu v nejkoncentrovanější podobě s vynikajícími výsledky. Toho je docíleno prostřednictvím nového přístupu k praní oblečení a patentovaného složení, které přináší sílu i účinnost v jedné malé kapsli.

Zde jsou pro vás připravena některá fakta a údaje, které vám poskytnou veškeré potřebné informace o malých a účinných gelových kapslích Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*:

Výzva velkého prádla

V současnosti se lidé musí vypořádat s více než 900 kombinacemi praní v závislosti na velikosti várky prádla, úrovni znečistění, množství skvrn a kvalitě vody. Věděli jste, že…

 • v každé domácnosti se vyperou 3 až 4 várky prádla týdně, ale žádné dvě várky nejsou identické? Každá várka se může lišit hmotností, která se obvykle pohybuje mezi 5 až 7 kg, a v dnešní době může obsahovat až 20 různých druhů oděvů / materiálů.
 • běžná várka prádla může obsahovat až 40 g nečistot? To jsou celé tři polévkové lžíce!
 • až 60 % várek prádla dnes obsahuje jiné než bavlněné materiály? Objevily se nové tkaniny, například polyester, lycra a vlna, což znamená, že každá várka prádla je nyní rozmanitější než kdykoli v minulosti.
 • bílé prádlo tvoří pouze 20 % až 30 % z veškerých várek? Značně vzrůstá podíl barevných oděvů.

 

Malé je účinné

Naše životy jsou čím dál více ovlivňovány kompaktními technologiemi, jež se stávají skutečně mocným a užitečným nástrojem. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*v sobě nové technologie kombinují a poskytují pohodlí a účinnost, které od malých a výkonných technologií očekáváte. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*…

 • nabízejí dosud nejkoncentrovanější prací prostředek od Arielu – pouze 28 ml.
 • poskytují 3x koncentrovaný účinek – praní, odstraňování skvrn a rozjasňování – koncentrace aktivních látek v 1 ml v porovnání s tekutým pracím prostředkem Ariel.

 

Výkon podpořený designem

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou vůbec první kapsle, jejichž struktura je rozdělena do třech samostatných částí.

 • Jedinečný vícekomorový design udržuje složky stabilní a oddělené až do zahájení pracího procesu.
 • Jedinečné technologie jsou uvolňovány až v průběhu praní
  • účinek superkompaktního pracího prostředku byl posílen využitím „aktivního posilovače praní”
  • směs enzymů byla doplněna o široké spektrum složek na odstraňování skvrn
  • díky vícekomorovému designu jsou jednotlivé složky optimálně kombinovány tak, aby poskytovaly rozjasňující efekt
 • Jedinečná účinnost. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou nejlepší verzí tekutého pracího prostředku Ariel!
 • Jedinečný stabilní obal chrání směs, která se při kontaktu s vodou rychle rozpouští.

 

Toto vše bylo umožněno díky osmi letům vývoje:

 • Více než 100 odborníků z oddělení výzkumu a vývoje z celé Evropy, Blízkého východu a Afriky přispělo k této průlomové inovaci
 • Více než 50 patentů a subjektů ochrany práv duševního vlastnictví
 • Více než 5 000 spotřebitelských návštěv
 • Více než 8 tun testovaného oblečení

 

Důkaz:  Účinná čistota při každém praní

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*poskytují čisticí sílu v nejkoncentrovanější podobě, kterou značka Ariel doposud uvedla na trh:

- čistí hluboko

-  uvolňují skvrny

-  rozjasňují prádlo

a navíc snižuje ekologickou stopu:

-  nejkompaktnější tvar od Arielu

-  až o 40 % menší obal v porovnání s kompaktním tekutým pracím prostředkem

-  obal kapslí je navržen v souladu s úsilím P&G o trvale udržitelný rozvoj

 

Ariel: Inovace více než 45 let

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*jsou nejnovější průlomovou inovací od Arielu. Ve skutečnosti se značka Ariel v průběhu posledních více než 45 let snažila neustále přicházet s inovacemi a s řešeními, které by vedly ke zjednodušení celého procesu praní a každodenního života spotřebitelů. Stejně jako se vyvíjejí potřeby spotřebitelů, tak i Ariel pracuje na neustálém vývoji.

 

Věděli jste, že

 • v roce 1968 představil Ariel svůj první prací prášek?
 • roku 1988 uvedl Ariel na trh první verzi tekutého pracího prostředku?

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* ve třech variantách (Mountain Spring, Color & Style a Touch of Lenor Fresh) budou k dostání od června 2013 – doporučená maloobchodní cena činí 185,00 Kč za balení 15 gelových kapslí.

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou dodávány v těchto baleních: 15 ks (185 Kč**), 23 ks (235 Kč**), 32 ks (335 Kč**), 38 ks (409 Kč**), 42 ks (459 Kč**), 55 ks (509 Kč**) a 64 ks (579 Kč**).

Uchovávejte mimo dosah dětí, stejně jako ostatní čisticí prostředky pro domácnost.

*3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK – praní, odstraňování skvrn a rozjasňovaní praného prádla; koncentrace aktivních látek v 1 ml v porovnání s tekutým pracím prostředkem Ariel.

**Doporučená maloobchodní cena

 

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip