Dieta po Vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.1.2021 - AndreaP.

A je to tady, měsíc leden. Vánoce definitivně skončily, stoly přeplněné jídlem se pomalu, ale jistě vracejí do normální podoby, což se ovšem...

Zpět na článek

Vaše názory

Jake smith
5.2.2021 13:28

Elektrické Autíčko https://www.elektrickaauticka.cz/ Elektrická autíčka je e-shop s širokým sortimentem kvalitních elektrických autíček pro děti s možností ovládání přes ovladač pro zvýšenou bezpečnost. Naše autíčka jsou licencované čili jsou věrnými kopiemi aut renomovaných značek s důrazem na kvalitu. Exteriér je vyroben z kvalitního plastu odolného proti poškrábání, gumové EVA klesá a skvěle odpružený podvozek zajišťují pohodlnou jízdu bez třesení na jakémkoliv povrchu, jakož i plynulý rozběh bez trhání čili autíčko je vhodné i pro menší děti. Tyto vlastnosti předurčují autíčka na použití v pohodlí domova, ale i v exteriéru. Prostorný interiér autíčka je u většiny modelů vybavený pohodlnými, koženými sedadly, bezpečnostní pásy pro maximální ochranu dítěte jsou samozřejmostí. V naší nabídce naleznete i dvoumístná autíčka, které nabízejí dostatek místa a pohodlí pro obě děti. Autíčka jsou vybavena nejmodernějším 2.4Ghz dálkovým ovladačem, díky kterému mohou rodiče ovládat autíčko, aniž byla bezpečnost dítěte ohrožena. A aby toho nebylo málo, autíčka mají všechny technické vychytávky, jako například MP3 přehrávač, port pro USB a SD kartu nebo LED přední a zadní světla, díky kterým bude jízda nejen pohodlná a bezpečná, ale i zábavná. V našem vozovém parku najdete značky jako Audi, BMW, Ford, Mercedes, RSX, Volvo, Bentley, Toyota, Land Rover, Bugatti, Lamborghini, Jeep, Rider, Lexus a Offroad.

Jake smith
5.2.2021 13:29

Elektrické Autíčko Elektrická autíčka je e-shop s širokým sortimentem kvalitních elektrických autíček pro děti s možností ovládání přes ovladač pro zvýšenou bezpečnost. Naše autíčka jsou licencované čili jsou věrnými kopiemi aut renomovaných značek s důrazem na kvalitu. Exteriér je vyroben z kvalitního plastu odolného proti poškrábání, gumové EVA klesá a skvěle odpružený podvozek zajišťují pohodlnou jízdu bez třesení na jakémkoliv povrchu, jakož i plynulý rozběh bez trhání čili autíčko je vhodné i pro menší děti. Tyto vlastnosti předurčují autíčka na použití v pohodlí domova, ale i v exteriéru. Prostorný interiér autíčka je u většiny modelů vybavený pohodlnými, koženými sedadly, bezpečnostní pásy pro maximální ochranu dítěte jsou samozřejmostí. V naší nabídce naleznete i dvoumístná autíčka, které nabízejí dostatek místa a pohodlí pro obě děti. Autíčka jsou vybavena nejmodernějším 2.4Ghz dálkovým ovladačem, díky kterému mohou rodiče ovládat autíčko, aniž byla bezpečnost dítěte ohrožena. A aby toho nebylo málo, autíčka mají všechny technické vychytávky, jako například MP3 přehrávač, port pro USB a SD kartu nebo LED přední a zadní světla, díky kterým bude jízda nejen pohodlná a bezpečná, ale i zábavná. V našem vozovém parku najdete značky jako Audi, BMW, Ford, Mercedes, RSX, Volvo, Bentley, Toyota, Land Rover, Bugatti, Lamborghini, Jeep, Rider, Lexus a Offroad.

Vložit komentář

Další recepty

Náš tip