Petra (40): Umanutá milenka docílila svého. Muže nakonec opravdu odloudila

19.10.2020 - redakce Babinet.cz

Když jsem poznala svého muže, líbila se mi na něm obzvláště jedna věc. Jeho zásadovost. Byl totálně proti nevěrám jakéhokoliv druhu. Absolutně...

Zpět na článek

Vaše názory

kolcava
20.10.2020 11:40

Typické. Kdybyste neměla nový vztah a nebyla spokojená, přišel by ještě žebrat, jestli by se k vám nemohl vrátit. Takových bylo, takových je. Smutné je, že tohle většinou hodně odnesou děti. Mám vzdáleného příbuzného, mimořádně úspěšný muž, i přesto zůstal príma a nohami na zemi. Ten vždycky, když dojde na řeči o milenkách a rozvodech, říká: "To my, kterým otec ztratil hlavu a utekl za nejbližší ...(sukní), nikdy nedovolíme, aby se něco takového stalo nám." Jeho otec žil ve stabilním a asi spokojeném manželství, ale jednoho dne úplně ztratil hlavu pro svou sekretářku, zapomněl na celý svět, zapomněl na děti (přehlédl je jako vzduch, když na něho čekaly na ulici) a jako zdrogovaný odešel za ní. Zmíněný syn už byl dospělý a byl z domova pryč, přesto si do života nese citované poučení. Jeho sestře totiž bylo 14, ta se zhroutila a už nikdy se z toho psychicky nevzpamatovala. Sice se brzy vdala a s tím mužem žije celý život, má dospělé děti, ale léčbu psychiky potřebuje dosud. A tatínek? Rychle se oženil s tou svou múzou, opojení během krátké doby přešlo, rychle se znovu rozvedl a chtěl zpět ke své původní rodině, ta už ho ale nechtěla. Ze stresu, který si sám způsobil, zemřel asi v padesáti. Pak znám další případ z blízkého okolí, opět velmi úspěšný a zajištěný muž (ti táhnou), vysoký manažer, dvě dospělé dcery, jednoho dne se pomátl pro sekretářku o 30 let mladší, opustil rodinu, opustil práci, životním stylem se přizpůsobil partě dvacetiletých pařmanů, ti se mu ovšem smáli a rádi užívali jeho úspory, úspory rychle došly, opojení opadlo, chtěl se vrátit k bývalé ženě, která ale mezitím velmi trpěla. Rodinné napětí, které potom vzniklo, nevydržela mladší z dospělých dcer a spáchala sebevraždu. To ho sice vrátilo z oblak na zem, ale za nejvyšší, tragickou cenu.

Damián
20.10.2020 14:59

Chtěl budovat své vlastní štěstí, neohlížel se na nikoho, ani na svou rodinu. Škaredě na to doplatil. Neboť vše, co děláme není zadarmo. Ale někteří lidé jsou nepoučitelní.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip