Zora (34): Čekám nemanželské dítě. Milenec mě vydírá

2.12.2019 - redakce Babinet.cz

V manželství jsme nikdy neměli větší problémy, nicméně po těch osmi letech jsem se začala nudit, uznávám. Je mi jasné, že pro většinu budu ...

Zpět na článek

Vaše názory

Palomita
2.12.2019 20:36

Toto má jediné řešení, říct to manželovi dřív, než milenec. A milenci oznámit, že jestli nezklidní hormon, tak proběhne udání na policii pro TČ vydírání a ještě mu zavařit v práci. Nemá na dítě žádný právní nárok. Otcem dítěte je de jure manžel.

Ely
3.12.2019 20:19

Já před svým prahem zameteno mám, tak si tady odložím malou kritiku. Když už tedy musíte souložit manželovi za zády, tak je fakt vtipné, že se neumíte postarat o to, aby vás ten nabíječ nezbouchl. Slušná slova pro nevěru v manželství nemám. A zrovna Einsteina a gentlemana jste si asi taky nenarazila, když vás vydírá a ještě si myslí, že má na dítě jakýkoliv nárok. Jak píše Palomita, dítě narozené v manželství ( a dokonce i několik měsíců, tuším, že šest, po rozvodu), je pro stát a zákon dítětem (ex)manžela. No, na vašem místě bych být fakt nechtěla, protože přilézt k manželovi, co nemůže, do slova a do písmene a pochlubit se mu těhotenským testem, to by byl dobrý námět na film. Když jsem si ten článek četla, tak jsem si říkala, co na vás má, že vám vyhrožuje. A on má fotky :D :D :D :D :D :D a komunikaci z vašeho čísla (usuzuji, že jste mu psala tak, že budete okamžitě usvědčitelná, tedy ze svého tel. čísla). :D V celém tomto příběhu je mi líto, extrémně líto dvou lidí. Vašeho muže, a toho nenarozeného dítěte. A z vašeho žalostného stavu, jak píšete, nevyplývá poučení, že si máme dávat pozor na to, s kým se do nevěry pouštíme.. Vy fakt budete materiál, Zoro. Vyplývá z toho, že nemáme své oficiální partnery podvádět.

kolcava
5.12.2019 10:32

Váš život, Zoro, se vám nezačal pořádně sypat pod rukama teď, ale ve chvíli, kdy jste se se svým úžasným (jak ho hodnotíte vy) mužem začala nudit, zahodila soudnost a z nudy jste se začala erotickými fotografiemi podbízet místnímu svobodnému doktorovi a spát s ním bez dostatečné ochrany. Když to prasklo, s čímž jste překvapivě nepočítala, chtěla byste všechno nějak zpátky, aniž by to pro vás mělo jakékoliv následky. Svého milence nazýváte sobeckým. A co vy, vy jste nebyla sobecká? On je svobodný doktor zvyklý na to, že mu ženy lezou do postele, což jste vy předvedla dokonale dokonce posíláním erotických fotek a lechtivých vzkazů. A ještě k tomu na malém městě, kde před svou minulostí nemáte úniku. Nemáte opravdu žádné, opakuji ŽÁDNÉ, jiné řešení než to, co popisuje Palomita. Píšete, že když se to manžel dozví, bude následovat rozvod. Váš manžel se to dozví stoprocentně - nejméně škodlivé řešení pro vás a vaši rodinu je, když se to tedy dozví od vás. Ely je extrémně líto vašeho manžela a nenarozeného dítěte, mně je vedle nich extrémně líto, dokonce nejvíce z nich tří, vaší šestileté holčičky. Měla domov, o kterém si myslela, že je bezpečný, ale bála se o život a zdraví tatínka. Teď je její domov díky osobě, která má být největší zárukou bezpečí (mámě) v ohrožení a kromě toho jí zanedlouho, pokud zůstane žít na stejném malém městě, dojde, že maminka se ani tak nebála ani o tatínka, ani o domov, ale nudila se a z nudy se erotickými fotkami podbízela úplně cizímu pánovi.

Damián
9.12.2019 14:40

Na žádný potrat nechoďte, vše řekněte manželovi. Také, že už vše skončilo. Já si neumím tuto situaci představit, ale stávají se horší věci. Rozumný člověk dokáže odpustit, zapomenout. Moc Vám přeji, ať vše skončí dobře. Neodsuzuji Vás, vinu má také Váš milenec. On by měl hledat řešení a ne Vás vydírat...

normální chlap
19.12.2019 21:26

Při Vaší povaze se stejně dřív nebo později rozvedete, takže manželovi klidně všechno řekněte a vydírejte pro změnu Vy milence :-) Však ten potrat něco stojí, že?

lena40
21.12.2019 00:45

Milenec má na dítě právo. Ze zákona je sice považován manžel, ale milenec může podat návrh na určení otcovství, které odůvodni tím, že v rozhodné době udržoval s paní vztah. Nicméně paní může manželovi tvrdit, že prostě chtěla 2. dítě tak moc, že zvolila cestu oplodnění cizím mužem.

miky 55
12.1.2020 19:51

Na co si to hrajete? Vy jste ten vtah s milencem ještě neukončila? Nedělejte si naděje, on Vás práskne tak jako tak. A namluvit lékaři, že jste "o to nějak samovolně přišla" , se Vám taky asi nepodaří. Nechci Vás soudit, ale tohle se Vám krutě nepovedlo. Milenec možná opravdu nemá tušení , co takovéhle "následky" pro manželství znamenají, ale Vy snad ano. Není jiné cesty, přiznejte se a doufejte, že bude rozumný alespoň Váš manžel. Přeji Vám oběma hodně sil a vůle

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip