Nedělejme děti babičkám, říkají experti. Biologický limit mateřství je podle lékařů mezi 45 a 46 lety

6.11.2019 - redakce Babinet.cz

Halle Berry, Janet Jackson nebo Brigitte Nielsen– celebrity inspirující ženy po celém světě nejen v módních trendech, ale někdy i v pozdním...

Zpět na článek

Vaše názory

orinka
6.11.2019 17:21

Doba je sobecká. Lidi si chtějí napřed užívat, a když už všecko mají a všude byli, vzpomenou si na dítě. Nevím, jestli je pro děti dobré, aby maturovaly a doma měli rodiče v předdůchodovém věku.

JaJana
6.11.2019 21:21

Měli byste být všichni rádi, že chce mít někdo děti a že je skutečně porodí. A ne tady moralizovat. Zrovna o děti uvedené ve článku bude dobře postaráno, o to nemusíte mít péči.

noral
7.11.2019 16:55

orinko,nemusí to vždy být jen tím že si ti lidé jen užívali,byli sobečtí a všechno mají a všude byli.Někteří prostě jen byli zodpovědní,měli možná do třiceti pěti let několik vztahů nebo vztah s člověkem který se nakonec projevil jako někdo s kým si žena dítě nechce pořídit.A ted našli toho pravého a je jim čtyřicet.I to se stává.Rozhodně jsem pro to mít děti v mladém věku,ale doba je prostě taková.Máme takový případ v rodině a ano,i já si nedovedu představit že tomu dítěti bude dvacet a jeho mámě šedesátdva.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip