Šárka (35): Zamilovala jsem se do svého zachránce. On ale miluje svou ženu

14.7.2019 - redakce Babinet.cz

Dopravní nehoda mi nabourala celý život, dá se říct. Paradox je ten, že vůbec nejde o zdraví, ale o srdce a nešťastnou lásku. Před třemi lety...

Zpět na článek

Vaše názory

Nocturmas
14.7.2019 19:51

Co se stalo, to se stalo, žádný extra chlap to nebyl. Jediný kdo z něj udělal pomalu nenahraditelného poloboha jste vy a to jen proto, že si idealizujete a upnete se na každého chlapa, který se Vám připlete do života. Předpokládám, že i první manžel byl ten, kdo za Vámi přišel (Soudím z toho, že o něm mluvíte jako o záletníkovi). Pak jste zklamaná a nešťastná, protože vlastně ani netušíte, jak krásné vztahy doopravdy jsou. Doporučuji Vám aktivně najít, svést a vyspat se alespoň s 10 chlapama (to abyste z nich nebyla tak odvařená a nevisela na nich jako koule) a pak si teprve hledejte někoho pro život. Jak můžete vědět koho chcete, když chlapy ve výsledku ani neznáte a ani to s nimi neumíte.

Damián
14.7.2019 20:58

Milá Šárko, je mi Vás líto. Vím, jak to bolí. Ale ten pán Vám nestojí za to. Podrazil Vás, lhal Vám, mohla bych pokračovat. Jste mladá a určitě si najdete jiného muže. Moc Vám přeji štěstí. Jiná cesta není. Já se tak spálila v 18 letech. Chodili jsme spolu rok a on mi pak řekl, že se k sobě nehodíme....

saras
14.7.2019 21:05

Tak to bývá skoro s každým ženatým chlapem.Proto to nemá smysl.

normální chlap
14.7.2019 21:49

To je stará pravda: když má chlap manželku a milenku, tak ve skutečnosti nepodvádí manželku, ale milenku :-) Ale může se to říkat třeba tisíckrát, vždycky se najdou ženské, které si myslí, že zrovna v jejich případě to bude jinak :-)

Ely
14.7.2019 22:26

No jo, to musel být super chlap, takový formát! Nejlepší a nejhezčí na světě, samé superlativy. A manželka a dvě děti. Takže trapný nevěrník. Nazdar. P.S. přesně, jak říká místní mužský element: vystřídejte pár chlapů a nebudete z každého tak pokakaná.

Ely
14.7.2019 22:29

Jé, pardon, rovnou jsem Nocturma zařadila mezi chlapy, přitom vlastně nevím, jestli je to sir nebo lady :D. Sorry!

Nocturmas
15.7.2019 03:33

To je ta záludnost internetu, Ely :D Jinak tady padají slova jako lhář/nevěrník, ale bohužel tenhle lhář/nevěrník je na tom ve výsledku stejně jako slečna v článku, prostě mu do klína vypadla z nebe/auta ženská a on jako slušně vychovaný chlapec nevěděl co si počít. Proto říkám poznávejte muže, bavte se s nimi, milujte se s nimi a naučte se žít, tak jak si skutečně přejete, neberte prvního kdo Vím zkříží cestu nebo kterého ulovíte. Mě osudy většiny žen mrzí, poznají 1-8 můžů, kteří za nimi dolezou a nakonec se nechají zbouchnout nějakým jelitem, kterému se podřídí. Celý život se pak chovají tak, aby nebyly za děv**, aby něco nepokazily, aby zbytečně nenaštvaly manžela/příbuzné/děti, do toho vaří, uklízejí, vytváří všem okolo pohodlí, chodí do práce a až jsou vyčerpané a seschlé jako větve tak se z posledních sil rozvedou v domnění, že jím to snad v něčem pomůže a přitom si obstarají jen jiné jelito, které se motalo někde poblíž a kolotoč pokračuje. Nebo to vzdají rovnou a preventivně zahořknou.

Mandla
15.7.2019 07:58

Já věřím, že příběhy nevymýšlí redakce, ale skuteční čtenáři. A ze Šárky spisovatelka fakt nebude. Na začátku se popíše jako silná samostatná žena, aby se z ní vyklubalo naivní tele, protimluvem "mužům nevěřím" vs "po první noci mi řekl že je ženatý ale mě to nevadí" se odhalila jako hloupá káča, neschopná sesmolit ani uvěřitelnou historku o pár větách.

kolcava
15.7.2019 11:14

Prožila jste, Šárko, šok z autonehody, což se stává. Dopadlo to celkem dobře, ale v podvědomí jistě máte, že to mohlo dopadnout i hůře. V té situaci se ve vašich chimérách (ve vašem šoku) zjevil rytíř na bílém koni a poskytl vám záchranu a bezpečí své silné náruče - to, po čem jste možná od puberty toužila, jako mnoho dívek (však i pro většinu dospělých žen je jednou z nejdůležitějších kvalit mužského partnera být oporou), a asi jste to dosud nezažila. Tak si ho idealizujete. Je čas se z bouračkového šoku - oprávněného, ale přesto jen šoku - probrat. Ten "romantický příběh", který jste v souvislosti s bouračkou zažila, nebyl příjezd rytíře na bílém koni, ale obyčejný flirt řidiče, který jel okolo, vykonal svou zákonnou povinnost (poskytl první pomoc účastnici autonehody) a když už se ta příležitost naskytla, vybral si za to odměnu za vykonané dobro (čti: využil situace pro své krátkodobé potěšení). Vy píšete o zhruba čtvrtroce "nádherného mileneckého poměru", ale to ve více směrech nesedí. Za prvé, o žádný nádherný poměr nešlo, váš milenec si počkal na první sex (na konec prvního sexu) a pak vám vyklopil, že je ženatý a se závazky. Ne dříve, co kdybyste ten sex odmítla. Za druhé, časově ten čtvrtletý nádherný milenecký poměr také nějak nesedí. Píšete, že jste měsíc byla v nemocnici. (Se zlomenou nohou a nalomeným žebrem jste měsíc byla v nemocnici? To nějaké zdravotní pojišťovna nějaké české nemocnici proplatila?) No budiž, možná šlo o hodně komplikovanou zlomeninu nohy. S tou jste se ale asi nemohla milovat a se zlomeným žebrem byste na plnohodnotný partnerský sex po měsíci neměla ještě ani pomyšlení ani po dlouhé sexuální abstinenci. Žebro bylo možná jen mírně naštípnuté, anebo k tomu sexu došlo výrazně později. Anebo jste svého rytíře tak nějak uspokojila a děláte z toho dalekosáhlé závěry. Shrnuto: o nic nešlo, váš rytíř využil situace k jednomu nebo několika málo nezávazným úletům a vy si to vysvětlujete úplně špatně. Váš šok z nehody vás na chvíli omlouval, ale ne za cenu toho, že se teď trápíte, lijete slzy do polštáře a bojíte se, že nenastane chiméra, kterou jste si bezdůvodně vysnila. Pokud se z posttraumatické deprese nejste schopna dostat sama, zkuste psychoterapeuta. Jinak přestaňte brečet, řekněte si, že je dobře, že jste se nezranila víc a že příště nebudete jezdit unavená k padnutí, a za vámi vybájenou chimérou udělejte tlustou čáru.

Puštík Klára
15.7.2019 14:18

Šárko, už jste si to sama prožila z druhé strany (podváděné). Proč byste tedy chtěla ubližovat jiné ženě? Věřím, že je pro Vás situace obtížná, ale měla byste se řídit heslem: "Nečiň druhým to co nechceš aby oni činili Tobě." Právě proto, že už s tím sama máte zkušenost, zkuste se vžít do role manželky a ženy dvou dětí. Sama byste také nechtěla, aby Váš muž věnoval čas milence místo hraní si s dětmi. Takového muže je potřeba odstřihnout, ať jsou Vaše city silnější sebevíc. Vy si zaloužíte svobodného muže s vyřešenými vztahy a zároveň budete mít čisté svědomí.

Nocturmas
15.7.2019 16:01

Puštík Klára: Měl bych čisté svědomí, i kdyby byl zadaný, jsem přibližně ve věku slečny Šárky a tak vím, jak jsou tyhle vody vylovené (z pohledu muže i ženy). Pokud chce něco pořádného, tak nesmí hledět nalevo ani napravo. Děti si holt budou muset hrát na počítači. První je ale dobré se to naučit neb chlapa od manželky neodtrhne a zase s ní jen zamává. Jinak jak píše kolcava, na tohohle silničního ohledávače mrtvol je třeba zapomenout.

Lenti
16.7.2019 13:34

Též mě to neminulo bohužel. Odešla sem s dcerou do nového bytu a potkala ho. Bylo to něco jako vaše nehoda. Z ničeho nic se mi obrátil život. Několik měsíců jsme se s scházeli netajili se venku bavili se a zamilovali. Po měsících mi rekl že má ženu a 2 deti, další den na to že je do mě zamilovaný a hned dalsi mi po SMS oznámil že čekají 3 dítě. Tehdy to ukončit na pevno prezila bych normálně, jenže on byl tak kouzelne ulhany že jsem mu věřila každé slovo. On mě miluje a odejde. Fajn. Věřila sem mu. S rodinou jsem ho nikdy neviděla, pro mě byl svobodný a zamilovaný. Situace se vyhrocovala až do konce, oba jsme byli vyřízení z nervů. Dlouhý frustrující příběh o chlapovi který chtěl mít vsechno. On to nakonec ukončil ve chvíli kdy sem na něj čekala a kdy sem byla asi nejvic zranitelná. Smskou samozřejmě. Málem sem to nepřežila. Roky mi trvalo si uvědomit co se stalo, že se to stalo mě a že to byl jen ulhany sobec a hajzl ve všech směrech a smířit se s tím. Trvalo to necelý rok. Nikdy jsme spolu nespali. Vztah byl nešťastný nenaplněný frustrující všechno jen ne pravdivý. Pokud je vaše Story pravdivá zatnene zuby. Je to hajzl který využívá vaší dobroty, jednou až po něm budete řvát vám hodí zpět do ksichtu že jste to přece věděla. Odejděte zabouchnete dveře on si vám nezaslouží.

Lenti
16.7.2019 13:37

Těsně před rozchodem jsme řešili společný byt. Prostě se vším všudy byla to chuťovka. Naštěstí už ho mám ze systému.

kalupinka
16.7.2019 16:37

Šárko, přišlo to a odešlo. Asi to tak mělo být. Čím déle by ten vztah trval, tím víc by to bolelo. On to ví a proto končí. Přijměte to, jak to je. Buďte rozumná. Nebo snad máte chuť každý druhý víkend vařit a dělat zábavu dvěma cizím dětem a koukat celý život na to, jak bývalá zavolá, že jí něco v bytě nejde a partner tam hned poběží, aby to opravil a děti měly doma pohodlí? To určitě ne, viďte. A to by Vás čekalo. Krom jiného. Pro jeho rodinu a možná i pro něj, byste nadosmrti byla jen ta druhá. Věřte mi, že takový život by se Vám přestal brzy zamlouvat.

LinhT
17.7.2019 03:08

Proboha..Dobře vám tak, škoda, že jste přežila, ten život je sakra nespravedlivý. Sama jste byla podváděná a sama jste se stala děvkou a rozvracíte rodiny.. chudák jeho manželka s dětma. Kvůli takovým děvkám jako jste vy, svatba ztrácí význam! Doufám, že shnijete v pekle za rozvrácení rodiny :) Začátek příběhu mě mrzel, ale po dočtení docházím k názoru, že jste si vše zasloužila. Člověk, co si začne s zadaným (nedej bože ženatým) by neměl vůbec být. Amen

Ma
23.7.2019 08:30

Buďte ráda že ho nemáte...udělal by Vám totéž co svojí ženě...máte na lepšího muže.. než tenhle odpad ;-)

Ma
23.7.2019 08:36

Linh T ...jo??...ale autorka byla (a je) na dně ze svých předešlých vztahů a tak se chytá každého stébla-pokud je člověk opravdu na dně, tak poruší i své zásady typu: Nikdy bych si nezčala s ženatým, nikdy bych nepomlouvala atd...zmrd je ten ženatej rozmazlenej chlapeček, kterýho rodiče zapoměli vychovat, nebo mezi sebou měli sami ''úžasný'' vztah... ;-)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip