Babinet.cz  /  Tajemno  /  Na Kozoroha nikdy netlačte

Na Kozoroha nikdy netlačte

5.5.2019 - redakce Babinet.cz

Lidé ve znamení Kozoroha jsou velmi zvláštní a jedinečnou kapitolou. Vždycky je bezpečně poznáte. Jejich charakteristické rysy jsou vždy tak...

Zpět na článek

Vaše názory

Makaluso
6.5.2019 13:39

Dobrý den, nejsem žena, ani dívka, ale jsem narozen ve znamení Kozoroha. Přiznám se, že jsem nikdy nevěřil popisovaným charakteristickým vlastnostem jednotlivých znamení, až do přečtení článku. Vždy jsem se snažil, jako Kozoroh, opřít o něco pevnějšího. To, co je v článku "sedí" do posledního písmene. Rád bych si charakteristiku ostatních znamení přečetl ze stejného zdroje. Těžko se žije Kozorohům s těmi, pro které čas je něco zbytečného, přesnost a zejména logika něco zatěžujícího. Myslím, že pro partnery dva Kozorohy musí být radost žít.

neta22
6.5.2019 19:05

Na Kozoroha netlačit!!! Sedí přesně, to se zapřu rohama a nikdo se mnou nehne :-)). Co na mě nesedne, je dochvilnost, s tou bojuji, ale díky organizaci :-), ta sedne na 100%, dokážu hospodařit s časem tak, aby se stíhalo :-) a vše navazovalo. Článek se mi líbil.

Bára Klímová
7.5.2019 12:31

Dobrý den. Děkuji Vám za krásné reakce :) Velmi mě Vaše milá slova potěšila. V této naší rubrice samozřejmě najdete i další znamení, které jsme pro Vás již připravovali. A když si teď dovolím, k Vám Kozorohům osobní vsuvku, pak musím říct, že byste zřejmě mohli vyučovat mezilidský respekt a úctu. S Vámi se rozhodně musí umět zacházet, co jsem měla možnost vypozorovat, ale pak to teda stojí pořádně za to. Jste opravdu zvláštní bytosti. Nezapomenutelná jízda :)

RosaBosa
7.5.2019 18:10

Jsem Kozoroh a skutečně to vystihuje moji osobnost. Práce..., odchod do důchodu byl pro mě hrozný, moje práce, ač těžká, byla moje skoro hobby. Úžasné.

Melen
8.5.2019 22:44

Dobrý den, jsem Kozoroh a sedí to na mě úplně přesně. Musím být všude dříve než je termín schůzky, pracuji 14 hod denně a práce mě moc baví. I to že to mluvím moc o sobě. No je to naprosto přesný...Nechápu to, nikdy jsem na horoskopy nevěřil a tohle mě dost překvapilo..

Bára Klímová
10.5.2019 00:35

RosaBosa: Děkuji za sdílnost. A já souhlasím, úžasné to opravdu je :)

Bára Klímová
10.5.2019 00:38

Melen: Dobrý den i Vám. Můžu Vás ujistit, že je fajn, mít možnost příjemně překvapit.

stapta
10.5.2019 10:55

Je to dost přesné, ale snad bych mohl doplnit i vlastnosti, které okolí Kozoroha může vnímat negativně: - Perfekcionalismus a nesnášenlivost lajdáctví, snaha dotáhnout řešení do maxima - Rychlost dedukce a vnímání širších aspektů, což dráždí okolí schopností odpovědět na otázky dříve než byly plně položeny - Nesmiřitelnost s falší a nespravedlností, která může vést až k psychickému sebezničení - Nepoklonkování tzv. autoritám, ale otevřené vyjádření vlastního názoru bez ohledu na důsledky

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip