Vladimír: Manželka neumí stárnout! Hraje si na mládě

15.2.2019 - redakce Babinet.cz

Já chápu, že ženy mohou mít problém se stárnutím. Přijmout změny, které s věkem přirozeně přichází, asi není úplně snadné. Vždycky dokonalé...

Zpět na článek

Vaše názory

Damián
15.2.2019 15:18

Já obdivuji Vaši trpělivost. Co je to za život s takovou ženou. Druhý na Vašem místě by už dávno byl pryč. Prostě by to nesnesl.

orinka
15.2.2019 17:33

A vy si tu umělou mladici opravdu necháte? To teda koukám, co vydržíte.

kamcama
15.2.2019 18:18

Možná by věci prospělo, kdybyste si přestal na svou ženu stěžovat před cizími lidmi a promluvil si s ní. I když já Vám ten Váš smutek moc nevěřím. Možná se celoživotně ohlížíte za mladými děvčaty a Vaše paní je prostě zoufalá z Vás. Ono to totiž bývá tak, že pravda je někde v půlce.

kolcava
15.2.2019 19:43

Vaše žena se něčeho bojí. To, čeho se bojí, asi ani tak není stáří, ale vy. Bojí se, že ji vyměníte za mladší model. Z vašeho příběhu se dokonce zdá, že má důvod. Docela hořce si na ni stěžujete před cizími lidmi (jak píše kamcama). Také píšete, že jste ji ze začátku podporoval. POřekládám si to tak, že jste neřekl: "Neblázni, přece do sebe nenecháš řezat! Vždyť mě stačí, když jsi pěkně upravená, jinak se mi líbíš taková, jaká jsi, přirozená. Nechci mladou, chci tu ženskou, se kterou jsem celé ty roky zrál, za každou tvou i mou vráskou přece jsou nějaké naše společné vzpomínky." Ze všeho se ale zdá, že vaše žena pochybuje o tom, že zůstanete s ní, a současně si myslí, že aby ještě někoho našla, až odejdete za mladším modelem, musí vypadat také mladě.

kalupinka
16.2.2019 07:55

On je trošku rozdíl mezi udržováním se v kondici /rozumně zvoleným sportem, jídelníčkem, hlídáním váhy ve vhodné míře/, péčí o svůj vzhled /odličování, pedikůra, kadeřník, zuby, vhodné líčení a oblečení/ a uminutou posedlostí o svoji vizáž. Paní, která je citovaná v článku manžela, musí být pokladem pro každého partnera. Pokladem v úvozovkách. Protože místo aby si ve svém věku /děti patrně z domu, fungující manžel, na koníčky jistě mají/ užívala života, jela se někam podívat a něčemu, co ji baví, se věnovala, lítá po kosmetických salonech, živí se výhradně bio a je zatrpklá vůči každé ženě, která je mladší a přirozeně hezká. Věk člověk neošálí. Je sice dobré, že na rozdíl určitě od některých vrstevnic to takzvaně neodpískala, ale tohle asi hodně přehání. Myslím, že manželovi jednou dojde trpělivost a paní nakonec s tou svou dokonalou vizáží a nesnesitelnou povahou zůstane sama. Mně by asi ta trpělivost rychle došla.... a to jsem ženská.....která by jí měla fandit a třeba ji obdivovat. Ovšem takové počínání...nemůžu ani schvalovat. Člověk má mít vše v rovině...v rozumné míře...opak tohoto je cuchta, která si nic nekoupí na sebe, jak je rok dlouhý, nemá doma jediný krém a roky nenavštívila zubaře. Do takové má paní asi daleko, nicméně cuchta má rezervy, jak na sobě zapracovat. S touhle loutkou, která si hraje na to, čím není, asi nehne nikdo a nic.

Dino
17.2.2019 11:17

ale tak normálně se nudí vážený pane i s Vámi, potřebovala by románek, co je na tom divného za chvíli umře a co jako co by jste po ní chtěl ? aby byla bezpohlavní cosi, naprosto jí chápu a asi nezažívá nic za co by jí stálo být dámou, asi, ani s Vámi ne a je s Vámi asi pěkná nuda

saras
18.2.2019 07:04

Já si myslím,že jí nejvíce chybí obdiv okolí jako to bylo za mlada.Obdivné pohledy mužů kamkoliv se hnete vás doprovází celý život a najednou konec.Toto končí padesátkou.Bohužel a nezmění na tom nic plastické operace.Mám podezření ,že po padesátce žena už nevysílá totiž feromony a žena se stává pro muže neviditelnou.Tím,že chce mermomocí upoutat jako dříve to obvykle přežene a stává se pak směšnou.Její manžel jí neopustí,protože je mu již 63 let .Nakonec přijdou nemoci a ty vyřeší danou situaci dokonale.

mirďas
18.2.2019 08:40

mirďas Zdraví je nejcennější, co máme. Vaše žena má to štěstí, že jí podle všeho vydrželo, pokud se to těmi zákroky nepokazilo. Nechápu její myšlení, je mi to zcela cizí, život přece přináší tolik radostí a její přístup je ryze povrchní, nebojím se říci hloupý a když jí nevadí, že určitě vyvolává úsměvy se svou vizáží.......nevím, možná si to uvědomuje, a proto je náladová. Přeji jí, aby co nejdříve přišla k rozumu a užívala si života bez těchto umělých pomůcek, které jsou opravdu jen berličky, které podklouzávají a už by se nemusela bez následků zvednout.

starykocour
18.2.2019 11:14

Teda, to jsou komentáře. Baba se zbláznila, ale může za to jeji chlap. Hučí do ní vrchem spodem a když neví kudy kam, svěří se i sem, ale málo s ní komunikuje. Babám se fakt nezavděčíš

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip