Kvůli mé ctižádosti se mnou nikdo nevydrží

16.9.2018 - redakce Babinet.cz

Patřím k těm ženám, které jsou velmi náročné. Jak na okolí, tak ale také hlavně a výhradně k sobě. Ve volném čase mne vždy najdete...

Zpět na článek

Vaše názory

Georges
17.9.2018 13:25

Dobrý den. Sice nečtu většinu článků, ale tento mne zaujal. Nemám nic proti ctižádosti, kariernímu růstu, vysokých nárokách na sebe a ostatní, atd.... naopak mnohým lidem tyto vlastnosti chybí a rádi sklouzávají k laciným debatám o hospodských povalečích, špinavých plenách, politice namísto toho aby se zaměřili na to aký oni sami chtějí mít život.. Je samozřejmě důležité vědět, co člověk chce a co nechce. Ve Vašem případě jste kariéru a osobní úspěch upřednostnila před partnerským životem. A většina chlapů toto vidí a po Vašem boku si časem připadají zbyteční a nepotřební. Kariéru máte skvělou, ve si zařídíte sama, rodinu neplánujete, tak na co potřebujete chlapa? Přesně na tu počáteční vášeň, ale na praktický život asi ne. Pokud byste přeci jen časem zjistila, že kariéra není vše a že chcete mít po boku partnera mohu doporučit jen abyste mu dovolila se cítit jako chlap a tolerujte, že chlapi mají své chyby a budou je mít. Nikdo nejsme dokonalý, jde jen o to dobře naslouchat.

Lenny 1
17.9.2018 19:57

Dobrý den, váš článek mne zaujal, mám podobnou zkušenost,jen s tím rozdílem, že pracují ve své firmě tudíž jsem pánem svého času a rozhodují si o svém čase jak pracovním tak osobním sama. Můj pohled je ten, že mě muzi neopousteji, ale dříve nebo později spíš řeším problém jako je nejsi rodiny typ, nejsi dokonalá hospodyně, zajímají tě jen své zájmy a potřeby atd...nejsem člověk, který by se měl komukoliv za cokoliv zavděčit, ale zkrátka muzi mají š nezavislosti zen opravdu problém. Vidím to spíš tak hledat k sobě stejně nezávislého partner a, který vás bere takovou jaka jste a nebude chtít udělat z bussiness ženy domácí putku. L.

NEŘEKNU
18.9.2018 16:15

Tak super článek, myslím že se jmenuješ Věrka a tohle jsme prožily v loni v létě, přesně vše sedí i ten věk, že by náhoda, tomu nevěřím , ale úplně se v tom vidím.

starykocour
26.3.2019 10:00

Rodinu neplánujete, na chlapa nemáte čas. Tak proč vlastně nějaký vztah chcete ? Proč chcete nějakému muži ničit život svými otravnými názory, co je a není správné ? Protože jak píšete, jen Vy máte pravdu a nejste ochotná se přizpůsobit ?

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip