Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s produkty měsíčkové péče od Weledy

Vyhrajte balíček s produkty měsíčkové péče od Weledy

23.8.2012 - Redakce Babinet

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda je vhodná pro miminka již od prvního dne po narození, pokožku chrání, nezatěžuje ji a důkladně o ni pečuje.  Šetrné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, výtažky měsíčku lékařského mají navíc protizánětlivé, antibakteriální a hojivé účinky.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček, který obsahuje měsíčkový dětský šampon a měsíčkové pěsticí mléko.

Měsíčkový dětský šampon Weleda určený pro mytí od hlavy až k patě – hodí se jak na mytí vlásků, tak sprchování celého těla. Přípravek je velmi šetrný k očím, nezpůsobuje nepříjemné pálení. Výtažek z měsíčku lékařského má zklidňující a hojivé účinky, hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Dermatologické testy potvrzují velmi dobrou snášenlivost i při seborrhoické dermatitidě kojenců. K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz200 ml za cenu 289 Kč.

Měsíčkové pěsticí mléko Weleda účinně hydratuje a chrání pokožku. Díky své lehké konzistenci se dobře roztírá, snadno se vstřebává a dětskou pokožku zanechá jemnou a vláčnou. Měsíček lékařský působí protizánětlivě, pokožku při podráždění příjemně zklidňuje a urychluje její hojení. Nejčistší přírodní oleje z mandlí a sezamu pokožku vyživují. Pěstící mléko po koupeli jemně rozetřeme po celém tělíčku, vhodné je pro miminka již od prvního dne života.

K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e- hopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici nawww.weleda.cz) 200 ml za cenu 289 Kč.

S dalšími produkty měsíčkové a kojenecké péče Weleda se můžete seznámit v tomto článku.

GRATULUJEME! Jana Velcová _ Brno, Martina Novotná _ Praha, Michaela Horká - Litoměřice

 

 

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip