Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Kde nakoupit pro nejmenší a nekrást?

Kde nakoupit pro nejmenší a nekrást?

13.8.2012 - Redakce Babinet

Asi to napadne občas každou z vás: kde nakoupit pro nejmenší a nekrást. A když už podobný podnik objevíte, je to samý šmejd: mizerná kvalita, nekvalitní materiály či podivné střihy. Nejste samy, koho to štve a proto je jasné, že dříve nebo později to někdo vezme do vlastních rukou a ukáže, že to lze řešit elegantně a dostupně pro naše stále prázdnější kapsy.

KlauniLev

Typickým příkladem, který potvrzuje pravidlo a který velmi rychle od svého založení na sklonku roku 2011 vyplnil mezeru na trhu, je eshop Promrňata.cz. Jako bych vás slyšela: takových shopů je přeci celá řada! Opak však je pravdou. Eshopů pro děti je pochopitelně hodně, mnoho z nich fungují na úžasných předražených systémech nebo prodávají luxusní zboží přivážené z druhé strany zeměkoule, jiné jsou zase tak levné, že i ty nitě museli stát více. Přesto je eshop Promrňata.cz jiný. V čem?

Postylka
Promrňata.cz nabízí promyšlený mix zboží a těch správných velikostí. Nesnaží se mít největší sklad na světě, přesto je velmi pravděpodobné, že u nich naleznete to správné zboží se správnou velikostí. Navíc díky šíření jejich věhlasu a tedy i růstu eshopu se jim daří stále rozšiřovat jejich nabídku.

Tehotenske triko            Kosmetika Manufaktura
Promrňata.cz samozřejmě ví, že nemáte bezednou peněženku a proto důsledně udržuje cenu svých výrobků na přijatelných cenách. Cena jistě není všechno, pokud by se všechno po pár dnech používání rozpadlo, a i proto se snaží hledat výrobce kvalitního českého zboží, kde je možné zaručit vysoký standard. Teprve když není možné najít toho správného českéhododavatele, doplňují své zboží kvalitní zahraniční náhradou

 Zeleny komplet Boticky            

Promrňata.cz nespoléhají pouze na kvalitu. Je jim jasné, že pokud chtějí nalákat stále náročnější české zákaznice, musí přijít též s dalšími atraktivními službami. I proto nabízí celou řadu bonusů: slevu 7 % na první nákup, dárek při nákupu nad 666 Kč, dopravu zdarma při nákupu nad 2200 Kč či trvalou slevu 9% těm, kteří se při nákupu zaregistrují.

Kocarek                  Fusak 3v1

Promrňata.cz
 není jenom jakýsi virtuální shop: veškeré oblečení a drobné potřeby mají skladem a odesílají ho do 24 hodin po objednání (podle typu platby, kterých mimochodem nabízejí hned celou řadu, stačí si vybrat). Dražší a objemnější položky, např. kočárky, postýlky odebírají z centrálních skladů svých dodavatelů většinou od 3 do 5 dnů a obratem expedují, takže se nemusíte bát, že byste příliš dlouho na své zboží čekali.
Body Boticky
Promrňata.cz myslí pochopitelně i na dárky a tak nikoho nepřekvapí, že mají možnost objednání dárkového poukaz v několika hodnotách. Dokonce na přání klienta upraví na takový kupon na požadovanou hodnotu.

Náš tip:
Pokud bych měl na závěr dát osobní tip, určitě bych ihned využil díky prvnímu nákupu slevu 7 %, hned bych se zaregistroval a tím získal trvalou slevu 9 %! No nekupte to!

Pojďte si zasoutěžit o krásné ceny z eshopu Promrnata.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz