Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Nechte se hýčkat v Oáze klidu a pohody

Nechte se hýčkat v Oáze klidu a pohody

9.8.2012 - Iveta Kožnarová

Ještě stále jste neodjeli na dovolenou a nemáte rozhodnuto kam jet?

Nechcete trávit dlouhé hodiny v autě a přitom si chcete odpočinout jako u moře?

Masaz

Máme pro Vás ideální tip jak si skvěle odpočinout a načerpat novou sílu a energii do dalších dní.

Malebné Lázně Mšené se nacházejí pouhých 40 km od Prahy nedaleko Roudnice nad Labem. V příjemném prostředí lázeňského parku s rybníkem se nachází 7 lázeňských objektů, ve kterých naleznete kompletní služby pro Vaše zdraví.

Lazenska dvorana

Nenechte se zmýlit, že lázně dnes využívají jen klienti zdravotních pojišťoven vyhledávající léčbu pohybového aparátu, v Lázních Mšené naleznete programy vhodné pro babičky a dědečky, ale také pro maminky s dětmi, uspěchané manažery ale třeba i narozeninové pobyty nebo pobyty kde je pobyb na prvním místě. Pokud si tedy chcete odpočinout a udělat nejen něco pro svou krásu, ale i zdraví vyzkoušejte jeden t týdenních či víkendových pobytů kde o Vás budou pečovat naši odborníci, kteří ke každému klientovi přistupují individuálně a s péčí.

RelaxZvolte si například Víkend splněných přáníse slevou až 55% a odpočiňte si již za pouhých 1.368,- Kč za ubytování s polopenzí na víkend. Během víkendového pobytu můžete zdarma parkovat na uzavřeném parkovišti, zahrát si Petangue, ping-pong, půjčit si kolo, hole na Nordic Walking nebo využít tenisový kurt.

Ale jaký by to byl pobyt v lázních bez lázeňského programu?

K uvedenému ubytování a stravě si můžete zvolit jeden z šesti balíčků lázeňských procedur a vychutnat si tak čokoládové procedury, medové, mořské, sílu bylin nebo být celý víkend v pohybu. Více o pobytu Víkend splněných přání si můžete přečíst na www.msene.cz.

Těšíme se na shledanou v Lázních Mšené.

Pojďte si s námi zasoutěžit a vyhrát MOŘSKÝ BALÍČEK!

Foto archiv Lázně Mšené a fotobanka imagio.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz