Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Aktuálně: Filmové scény pomohou lidem s handicapem

Aktuálně: Filmové scény pomohou lidem s handicapem

3.7.2012 - Redakce Babinet

Návštěvníci 47. MFF Karlovy Vary 2012 se mohou zapojit do kreativní soutěže s názvem ‚Ať je na co koukat!‘. Stačí si zakoupit pohlednici Konta BARIÉRY na stánku RWE, každý den od 12h do 13h, a nakreslit na ni scénu z libovolného filmu. Denně se hraje o dvě volné vstupenky na následující den festivalu. V pátek 6. 7. bude ze všech soutěžících vylosován výherce dvou vstupenek na sobotní slavnostní zakončení a předávání cen festivalu. Více informací na www.kontobariery.cz

Soutěž s názvem ‚Ať je na co koukat!‘ probíhá v termínu od 30. 6. do 6. 7.2012 a je určena všem návštěvníkům Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2012. Každý den po 17.30 hod. vybere moderátor stánku RWE ze soutěžních pohlednic nejpodařenější kresbu dne. Poslední den konání soutěže, tedy v pátek 6. 7., v 17.30 hod. bude vylosovaná jedna pohlednice ze všech soutěžních pohlednic a to tak, že bude náhodně vybráno číslo pohlednice ze všech odevzdaných pohlednic po celou dobu konání soutěže. 

Výherci budou o své výhře a způsobu jejího předání neprodleně informováni SMS zprávou a jsou povinni vyzvednout si výhru nejpozději do 21 hod. toho dne.

Cena jedné pohlednice je 20 Kč. Jejím zakoupením přispějete na Konto BARIÉRY. Děkujeme Vám!

Další aktivity Konta BARIÉRY v rámci 47. MFF Karlovy Vary 2012

V pondělí 2.7. ave čtvrtek 5. 7. proběhne na Mlýnské kolonádě vždy od 13 h do 15 h prezentace speciálního vozíku Paragolfer, který umožňuje lidem s handicapem hrát golf. Tento netradiční vozík si může přijít vyzkoušet každý, ať vozíčkář či nehandicapovaný golfový nadšenec. Jako hosté svou účast přislíbili mmj. i golfista Antonín Kmoníček a výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha. Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip