Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Nestačí vám SLIM? Je tu 33 cm ULTRASLIM!

Nestačí vám SLIM? Je tu 33 cm ULTRASLIM!

17.6.2012 - Redakce Babinet

Představte si rozměr pouhých 33 cm. Je to méně než polovina šířky standardních pokojových dveří, o něco více než výška papíru formátu A4, přibližný průměr klasické pizzy, průměrná výška 1,5 litrové pet lahve, téměř pánská bota velikosti 46 a také neuvěřitelná hloubka ultraslim pračky značky Indesit. Tato drobná pomocnice nadchne majitele malých koupelen a je ideálním spotřebičem také na chaty nebo chalupy, kde je na úsporu prostoru kladen velký důraz. Pračku můžete navíc, vzhledem k její hloubce, schovat téměř kamkoliv, aniž by narušovala tradiční ráz chalupářského interiéru. Odpadne také starost s každotýdenním převážením špinavého oblečení „na doma“.

Předem plněná ultraslim pračka Indesit IWUD 4105 EU má rozměry 85 x 59,5 x 33 cm (v x š x h) a kapacitu 4 kg prádla. Vybavena je technologií, která automaticky nastavuje množství vody a energie pro každé prádlo. „Kromě toho je možné ještě více ušetřit díky funkci Eco Time. S tou je možné prát až 3 kg mírně zašpiněného oblečení ve všech programech na bavlnu a umělá vlákna a získat tak další úsporu až 20 % vody a energie oproti tradičním cyklům,“ doplňuje Martina Křižáková, produktová specialistka společnosti Indesit.

Pro maximální omezení energetické spotřeby je dobrým zvykem vypnout led kontrolky pokaždé, když není pračka v chodu. Proto je IWUD 4105 EU vybavena pohotovostním režimem Stand by, který po několika minutách nečinnosti automaticky vypne světelné kontrolky, což umožní energetickou úsporu až 75 %. Pračka dosahuje energetické třídy A.

Mezi její speciální programy patří Sport – cíleně vytvořené prací cykly pro sportovní oblečení a obuv, které vyžadují specifické zacházení, zaručující dokonalé výsledky s ohledem na látky a vlákna (Sport Intensive pro silně zašpiněné prádlo, Sport Light pro lehce zašpiněné oblečení např. ze sálových sportů a Special Shoes). Dále program Jeans nebo Rychlý 15 minut s možností osvěžení prádla za pouhých 15 minut. Využít lze funkci Odložený start.

Ovládání pračky usnadňuje digitální displej. Vybavena je samozřejmými bezpečnostními prvky, například systémem ochrany proti přetečení.

Doporučená maloobchodní cena je 9 900 Kč. K dostání je v sítích prodejců Datart a Planeo Elektro.


Další produktové tipy do malých domácností:

Kompaktní myčky Indesit

Kompaktní myčky značky Indesit jsou praktickým pomocníkem do omezených prostor malých kuchyní nebo například do chat a chalup. Se svými rozměry 45 x 55 x 50 cm je totiž můžete umístit kamkoliv, kde bude k dispozici připojení na vodu a odpad, například na pracovní desku. Kapacita myček je 6 sad nádobí, jsou vybaveny jedním drátěným košem se sklopitelnými držáky na talíře. Na výběr je 6 mycích programů - Oplachování, Sklo, Eco, Intenzivní, Normální, Rychlý 30 min. Umožňují nastavit také odložený start. Myčky jsou vyráběny v energetické třídě A. ICD 661 EU (bílá) - doporučená maloobchodní cena je 8 990 Kč, ICD 661 S EU (stříbrná) – doporučená maloobchodní cena je 9 990 Kč.

Varné panely Hotpoint Domino – šířka 30 cm

Pokud máte malou kuchyň a snažíte se ušetřit každý kousek místa, právě pro vás připravila značka Hotpoint řadu varných panelů Domino, které se svou šířkou 30 cm a hloubkou 51 cm vyhovují přesně vašim požadavkům. Vybírat můžete z varných desek indukčních, sklokeramických i plynových se dvěmi varnámi zónami nebo dvěma hořáky. Kuchyni můžete dát osobitý ráz vestavnou fritézou nebo elektrickým lávovým grilem. Doporučené maloobchodní ceny se pohybují dle konkrétního typu panelu od 6 990 do 25 990 Kč.

Kolekce vestavných spotřebičů – výška 45 cm

Značka Hotpoint přináší kolekci vestavných spotřebičů s výškou 45 cm v provedení nerez a sklo. Zajímavý design dokresluje netradičně pojatý panel dotykového ovládání s moderním displejem. Kuchyň můžete vybavit jednotlivými spotřebiči dle vlastního výběru nebo různé spotřebiče kombinovat do kompaktních designových celků podle vkusu a funkčních požadavků. Jedná se o pyrolitickou troubu, mikrovlnnou troubu, kávovar a vinotéku v doporučených maloobchodních cenách od 38 990 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip