Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Oilatum pečuje o pokožku našich nejmenších

Oilatum pečuje o pokožku našich nejmenších

17.6.2012 - Redakce Babinet

Reklamní sdělení

V prvních letech života, a nejen během nich, je dětská pokožka extrémně citlivá na působení vnějších vlivů. Bývá velmi náchylná k nejrůznějším onemocněním, vyrážkám a ekzémům, mívá tendenci k alergickým reakcím. Společným znakem těchto obtíží je zvýšená suchost pokožky, se kterou mohou nyní maminkám i jejich dětem pomoci přípravky z řady Oilatum. Přípravky Oilatum dokáží pokožku nejen zvláčnit, ale také zlepšují a obnovují její přirozené schopnosti a zabraňují jejímu vysychání. Jsou určeny především k péči o suchou a citlivou pokožku dětí i novorozenců.

Maminky mohou pro péči o pokožku svých potomků použít například Oilatum krém. Ten vytváří na dětské pokožce speciální ochranný film, jež při pravidelném používání zabraňuje jejímu vysychání. Zároveň zamezuje pronikání škodlivých vnějších vlivů ke kůži dítěte, zklidňuje podráždění a obnovuje její přirozené vlastnosti.

Zvláčňující přípravek Oilatum Emollient (koupelový olej) je vyrobený z minerálních olejů. Maminky jej mohou použít při léčbě atopického ekzému, kontaktní dermatitidy i dalších kožních obtíží u dětí, které jsou spojené se zvýšenou suchostí pokožky. Obdobně jako krém vytváří koupelový olej na kůži ochranný film, jež zabraňuje dehydrataci pokožky.

Součástí péče Oilatum jsou také šetrná mýdla vhodná pro časté mytí citlivé kůže, která nenarušují její přirozenou lipidovou vrstvu.

Přípravky z řady Oilatum jsou k dostání v lékárnách. Orientační cena koupelového oleje Oilatum Emollient je 60 Kč za 150 ml, resp. 190 Kč za 500 ml. Balení krému 40 g je možné pořídit za přibližně 140 Kč a 100 g mýdlo za přibližně 160 Kč.

Oilatum Emollient je lék k vnějšímu užití, dostupný bez lékařského předpisu. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. 

Reklamní sdělení

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte kosmetickou řadu Oilatum!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip