Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Staňte se barmanem vlastního koktejlu relaxace!

Staňte se barmanem vlastního koktejlu relaxace!

2.6.2012 - Redakce Babinet

Rádi byste v létě zažili něco neobvyklého a máte na to jenom tři nebo čtyři dny? Vyzkoušejte spojení odpočinku, špičkových lázeňských procedur, návštěv historických památek, muzejní noci a dalších kulturních aktivit.

Léčebné lázně Bohdaneč připravily unikátní čtyřdenní program s názvem Letní koktejl relaxace. Barmanem vlastního odpočinku se přitom stáváte vy sami. Můžete si do koktejlu přimíchat víc lázeňských procedur, pohybu a sportu nebo kultury, vše podle vlastní chuti.  Pobyt zahrnuje ubytování na tři noci s polopenzí a léčebný program s Kneippovou bylinnou koupelí, klasickou částečnou masáží a hodinou v solné jeskyni. Navíc dostanete vstupenku na prohlídku zámku v Pardubicích, volný vstup do lázeňského bazénu a sauny, páry nebo whirpoolu. Dále už si svůj koktejl domícháte sami. Můžete přidat jízdu na koni nebo na kole, nejrůznější masáže, léčivé koupele a zábaly nebo kulturní akce, probíhající v rámci oslav Pernštejnský rok. Letní koktejl relaxace můžete v Lázních Bohdaneč ochutnat od června do konce srpna, čtyřdenní pobyt pořídíte od 3 465 korun.

Zajímavé termíny oslav Pernštejnský rok:

1.6. Pernštýnská noc – velký staročeský jarmark v centru města

8.6. Muzejní noc na pardubickém zámku – otevřeno do 23 hodin

21.7. Výročí 500 let od předání městského zařízení Vilémem z Pernštejna pardubickým konšelům – historický průvod městem, jarmark na zámku

16- - 19.8. Pernštejnská fortuna – nový hudební folkový festival na pardubickém zámku

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip