Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Astrologické vlivy na červen 2012: Brána zlatého věku se otevřela

Astrologické vlivy na červen 2012: Brána zlatého věku se otevřela

2.6.2012 - Alena Horáková

První dny června se tváří opravdu nevlídně nejen podle počasí, ale i podle aspektů hvězdného nebe.  Napětí střídá nervozita a stres, časté mohou být hádky, vnitřní neklid a drobné úrazy. Končí totiž osmileté období, které začalo 8. června 2004 konjunkcí Venuše se Sluncem. Toto období bylo vstupní bránou do Zlatého věku. Podle Mayského kalendáře je rok 2012 koncem mnoha přechodových cyklů a počátkem Zlatého věku osvícení. 6. června 2012 končí jeden z těchto cyklů přechodem Venuše přes Slunce. Je všeobecně známé, že noc je nejtemnější těsně před svítáním. A tak i během minulých osmi let procházela planeta i lidstvo nejtemnější krizí, která v těchto dnech vrcholí. Venuše Jitřenka je nositelkou světla a po celých osm let zaplétala své energie lásky a Jednoty do vědomí nejen planety, ale také do srdcí všech lidí. Vědomí Jednoty tedy sestoupilo k Zemi a jejím prostřednictvím ke každému živému tvorovi, který se na planetě pohybuje. Následkem tohoto cyklu se nejen hroutí staré struktury, ale končí i nadvláda ega. Vědomí člověka přestává být oddělené od Boží Jednoty a opět se navrací do svého celistvého stavu. V Bibli je tento proces označen jako Druhý Kristův návrat a následné Království Boží na Zemi.

Jediná živá internetová věštírna s cenou od 13 Kč za minutu a Výkladem za 149 Kč zdarma: www.vestenionline.cz

Není proto náhodou, že uzavření cyklu 6. 6. 2012 je na hvězdném nebi symbolizováno i ostrým konfliktem se symbolem ega – Marsem. Konjunkce Venuše a Slunce stojí v rozporu s projevem Ega a dvě planety, které jsou nositeli života pozemského (světlo Slunce) i duchovního (světlo Venuše) oslabují jeho dualitu. Z temnoty Ega se vynořuje Slunce stejně jako z temnoty noci svítání. Je zapotřebí se v těchto dnech maximálně otevřít kosmické energii, uvědomit si své nejvyšší sny a touhy i to, co společně lze udělat pro celé lidstvo. Společná práce ve prospěch Světla bude velice důležitá v následujícím období. Ne každý člověk je schopen a ochoten odevzdat svou mysl do rukou vyšších sil a odvrátit se od nadvlády Ega. Ti, kdo minulých osm let pracovali na očistě svého vědomí, nevyhýbali se krizím a řešením problémů, které před ně byly stavěny, jsou nyní předurčeni k poznání Jednoty a jejímu šíření mezi ostatní lidi. Sabiánský symbol pro přechod Venuše přes Slunce leccos napovídá. Symbolizuje ženu aktivistku dramatizující své pohnutky v emotivním projevu. Symbol mluví o tom, že to, co bylo objeveno, musí být také vnějškově ztvárněno, což zahrnuje i práci s těmi, kdo si zatím nového nejsou vědomi. Netečná odolnost veřejnosti musí být překonána, což obvykle vyžaduje emotivní dramatický projev.

Každý, kdo bude chtít tento úkaz vidět na vlastní oči, si bude muset malinko přivstat. Venuše začne být jako malá tečka na Slunci znatelná 4 minuty po půlnoci a sluneční kotouč opustí v 6:55.  A protože další tento úkaz spatříme až v roce 2117, vyplatí se každému přivstat si před pátou hodinou ranní, kdy se Slunce vyhoupne nad obzor a v  meditaci pozorovat nejen astronomický úkaz, ale s tichou modlitbou přijmout osvobozující energie Zlatého věku.

Červen se tedy odehrává ve znamení duchovního pokroku a nových začátků. Blíženci jsou symbolem duality, ve které lidstvo přebývá mnoho tisíc let. Úplněk v Blížencích, který se odehraje 4. června přináší stejně jako po uplynulých dva tisíce let Kristovo požehnání a vzbouzí v lidech dobrou vůli. Přechod Venuše přes Slunce zvyšuje tvořivé energie Jednoty a ukončuje osmiletý stav krize. Novoluní 19. června se odehrává také ve znamení Blíženců a jeho symbol zní: První jarní drozd.  Píseň drozda vzniká na základě přírodních popudů. Ukončení osmileté krize přináší mnohem větší vnímavost člověka k projevům života kolem sebe. A stejně jako drozd přenáší svou píseň do širého okolí, budou tito vnímaví lidé schopni předat pozitivní myšlení ostatním jako dar.  

Nezabývejte se tedy malichernými potyčkami, ke kterým vás bude svádět ego, ani strachem z budoucnosti, což je také projev ega, snažícího si udržet nadvládu nad vaší mysli, ale otevřete se všemu novému, co přichází do vašeho života. Jen tak budete moci zaslechnout inspirující píseň drozda, která oznamuje příchod Zlatého věku.

Autorka je astroložka serveru www.vestenionline.cz. Spojit se s ní můžete za cenu 13 Kč / min a ve Výkladu za 149 Kč zdarma.

O astrologii diskutujeme ZDE

Astrologické vlivy na květen najdete ZDE.

Astrologické vlivy na duben najdete ZDE.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip