Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hrátky neustále se škádlící, přesto nerozlučné dvojice Tom & Jerry na tričkách módní značky s.Oliver

Hrátky neustále se škádlící, přesto nerozlučné dvojice Tom & Jerry na tričkách módní značky s.Oliver

1.6.2012 - Redakce Babinet

Módní značka s.Oliver pokračuje v nabídce speciálních kolekcí inspirovaných komiksovými hrdiny a představuje trička s potisky na motivy amerického animovaného seriálu Tom & Jerry. Těšit se tak můžete na zábavné obrázky škádlící se dvojice kočky Toma a myši Jerryho, často doplněné o neméně vtipné slogany. Komiksová dámská i pánská trička ze sportovně elegantní produktové řady Casual budou na prodejnách s.Oliver v průběhu června za příznivou cenu 549,- Kč.

Dámská i pánská bavlněná trička veselých barev nesou vtipné scénky neustále se škádlící dvojice Toma a Jerryho za stejnojmenného seriálu, který se na TV obrazovkách začal objevovat koncem 70. let minulého století. Proč si tedy neudělat radost, nezavzpomínat si a neodvázat se třeba právě v tričkách s.Oliver. Vždyť Toma a Jerryho zná, troufáme si říci, snad opravdu každý. Radost uděláte nejen sobě, ale bezpochyby na chvíli rozzáříte oči třeba svých dětí, dospělých kamarádů a možná i zcela cizích kolemjdoucích. Kromě kočky Toma a provokujícího myšáka Jerryho se na tričkách objevuje i nepřehlédnutelný buldok Spike.

Speciální kolekce komiksových triček vznikla již tradičně ve spolupráci značky s.Oliver s předními držiteli autorských práv v hudebním a filmovém průmyslu firmou Universal Music a Bravado.

Více informací o módní značce s.Oliver včetně přehledu prodejen naleznete na www.soliver.cz anebo můžete navštívit Facebook s.Oliver www.facebook.com/s.Oliver.cz

 

.

 

 


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip