Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Novinka společnosti EMCO: Ovesné a Oříškové tyčinky

Novinka společnosti EMCO: Ovesné a Oříškové tyčinky

31.5.2012 - Redakce Babinet

Jsem štíhlá,

mám v sobě mnoho dobrého,

všichni určitě ocení můj atraktivní vzhled,

vlastně jsem úplně jiná kategorie....

Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, uvádí na trh Ovesné a Oříškové  tyčinky. „Jedná se pro nás o zcela novou kategorii výrobků, kde se prezentujeme. Vybrali jsme tři nejoblíbenější příchutě Mysli a vytvořili z nich unikátní Ovesné tyčinky. Ty nejlepší a nejchutnější druhy ořechů jsme zase zabalili do Oříškových tyčinek. Doufáme, že díky této pestré nabídce budeme mít své místo v nejednom svačinovém boxuJ,“ řekl Zdeněk Růžek, produktový manažer Emco.

Ovesné tyčinky Emco

Jsou vyráběny podle stejných receptur jako Emco Mysli na zdraví. To je záruka úžasné a vyvážené chuti, spousty ovoce, velkých kusů ořechů a čokolády. Spotřebitelé si tak mohou  vychutnat své oblíbené příchutě ve stejně vysoké kvalitě kdykoliv během dne. Nejdříve se na trhu objeví Ovesné tyčinky v těchto příchutích: Čokoláda a ořechy, Borůvky a maliny, Jahody a mandle.

Ovesné tyčinky Emco jsou zdravou a dobrou alternativou svačiny ať už doma, v kanceláři nebo na cestách. Jelikož obsahují velký podíl ovesných vloček až 23,5%, rychle zasytí a pocit hladu nás jentak znovu nepřekvapí. Navíc ovesná vláknina betaglukan podle nejnovějších výzkumů prokazatelně snižuje cholesterol, takže můžeme mít i dobrý pocit z toho, že něco tak dobrého nám prodlužuje zdraví. 

Všechny příchutě Ovesných tyčinek (45g) jsou k dostání za doporučenou MOC 13,90 Kč. V prodeji bude také balení v packu po třech tyčinkách, které bude stát 39,90 Kč MOC.

Oříškové tyčinky Emco

Na první pohled je díky atraktivnímu obalu vidět, že tyto tyčinky obsahují i celé ořechy. Zákazníci si tak mohou vychutnat skvělou chuť mandlí, pistácií, kešu a vlašských ořechů. Na pultech se objeví tyto varianty: Ořechy a kešu, Ořechy a pistácie, Ořechy a med.

Je všeobecně známo, jak jsou ořechy pro lidské tělo prospěšné. Obsahují kvalitní oleje s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin. Dále pak bílkoviny, lecitin, vitamíny zejména skupiny B a vitamín E, který má antioxidační účinky a chrání organismus před poškozením volnými radikály. Jsou také zdrojem manganu (minerálu důležitého v prevenci osteoporózy), draslíku, hořčíku, vápníku, železa a zinku. Tato zdravá svačinka se vejde do každé kapsy.

Doporučená maloobchodní cena všech druhů Oříškových tyčinek (35g) je 13,90 Kč. Balení v packu, které obsahuje tři tyčinky, bude v prodeji za 39,90 Kč MOC. 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip