Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vstupte do nové éry! Omlaďte svojí pleť!

Vstupte do nové éry! Omlaďte svojí pleť!

31.5.2012 - Jana Steinbauerová

MatriciumKaždá z nás touží vypadat stále mladě a krásně. Když se podíváme do zrdcadla vidíme, že ten obraz, co známe od dětství, se mění. Ano, už nemáme sladkých osmnáct! To dokazuje nejen naše pokožka. I když se snažíme dodržovat zásady správné výživy, občas si jdeme zacvičit a vyživujeme pleť krémy proti stárnutí, svůj věk i tak nezapřeme.

Bioderma má pro Vás řešení v podobě revoluční novinky Matricium®. Víc než 14-letý výzkum odborníků z oblasti medicíny, biologie a vědy (těch nejprestižnějších institucí) vedl k významnému objevu s celosvětovým patentem v oblasti regenerace buněk, a tedy v biologickém omlazovaní.

NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO KRÁSU JE TAKOVÝ, KTERÝ VYTVOŘILA SAMA POKOŽKA.

MatriciumMatricium®  je jedinečný produkt, který vytváří optimální buněčné prostředí a umožňuje to, co zatím nedokázal žádný jiný kosmetický prípravek: skutečne hloubkovou regeneraci buněk a tkaniva.

Při hledání ideálního přípravku se Bioderma inspirovala látkami, které se přirozeně nacházejí v pokožce. Aby každé buňce poskytla výživu, kterou potřebuje, ale o kterou s věkem prichází. S věkem se pleť oslabuje a začíná stárnout, protože se její přirozené zdroje pomalu vytrácejí. Matricium® obsahuje 63 biomimetických (pokožce vlastních aktivních složek) důležitých pro život buněk a syntézu nového tkaniva. Ministerstvem zdravotnictví byl zařazen mezi zdravotnické pomůcky. Neobsahuje žádné kosmeticky přídavné látky (konzervanty, alkohol, parfém, barbiva, silikony...) nebo látky, které jsou pokožce cizí. To zaručuje kompletní bezpečnost a absolutní snášenlivost.  Díky svým unikátním účinkům na buněčnou životaschopnost a růst je ideálním doplňkem každého chirurgického, dermatologického nebo kosmetického omlazujícího ošetření, či zákroku.

Od první aplikace Matricium® je pokožka nabitá všemi látkami, které potřebuje pro obnovu svých ideálních biologických funkcí. Vaše pleť je tak chráněná před všemi negativními vlivy oxidačního stresu, který je jedním z hlavních príčin starnutí pleti. Je to jakoby získala zpět svoje přirozené biologické funkce. Buňky zodpovědné za kvalitu pojivového tkaniva v pokožce se obnovují lépe a jednodušeji.

Matricium® je vyvinutý pro všechny typy pleti. Stačí jedna aplikace každý večer po dobu 30 dní. Aplikuje se celá ampulka na tvář, včetně krku a okolí očí. Kúra se doporučuje opakovat 4 krát ročně. Pokožka viditelně omládne, bude chráněná před nepříznivými vlivy životního prostředí bude jasnější a pružnější.

Další informace najdete na www.matricium.cz nebo www.bioderma.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip