Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Černá je trend, který nikdy nevybledne – nebo ano?

Černá je trend, který nikdy nevybledne – nebo ano?

30.5.2012 - Redakce Babinet

Ač se to možná na první pohled nezdá, černé a tmavé oblečení tvoří více než třetinu prádla, které doma vypereme. Víte ale, jak se zbavit u černého a tmavého prádla nečistot a zároveň neztratit nic z jeho výrazného odstínu?

Aniž bychom předem znali obsah vašich šatníků, je téměř jisté, že v nich najdeme nějaký ten černý kousek. Ne, teď nemáme na mysli jemné oblečení jako hedvábný šál nebo saténovou noční košilku, ale to, co si oblékáte v běžném každodenním životě. Ať už jsou to klasická bavlněná trička s dlouhým nebo krátkým rukávem, s límečkem i bez, tílka s úzkými nebo širokými ramínky, stejně jako džíny, manšestráky, bavlněné košile různých střihů nebo černé ponožky. Určitě jste si totiž vědomi faktu, že i tahle „obyčejná černá“ je slušivá a dobře se kombinuje. Ale má to jednu podmínku, musí vypadat dobře. A všichni víme, že jakmile začne černá barva blednout, je velmi obtížné ji obnovit.

Představuje se vám teď nový Persil Black Expert Gel, který nejenže odstraní i ty nejodolnější skvrny, ale zároveň poskytne ochranu černým a tmavým barvám. Ty tak zůstanou výrazné a budou vypadat stále dobře bez ohledu na to, kolikrát jste je vyprali.


Jedinečná receptura

Nový Persil Black Expert Gel byl vyvinut s ohledem na nároky a vlastnosti černého a tmavého prádla. Nejenže odstraní i ty nejodolnější skvrny osvědčenou silou pracích prostředků značky Persil, ale zároveň poskytne ochranu černým a tmavým barvám. Unikátní receptura Black Fix totiž obsahuje inhibitor uvolnění barviva, který zabrání černé, aby se z oblečení vypírala a také speciální enzymy, které prádlu zachovají tmavé odstíny a zamezí jejich vyblednutí, stejně jako chrání oděvy před zašednutím a tvořením žmolků. Oblíbená černá trička nebo tmavé kalhoty tak budou vypadat stále dobře, bez ohledu na to, kolikrát jste je vyprali.


Příjemná a svěží vůně

Kromě jedinečného složení se nový Persil Black Expert Gel vyznačuje i velmi příjemnou svěží vůní. Tmavé i černé oblečení si tak nejen udrží své barvy, ale zároveň bude i krásně vonět.

Chcete o Persil Black Expert gel soutěžit? Soutěž se objeví brzo ZDE!

Nový Persil Black Expert Gel pro černé a tmavé prádlo se na pultech obchodů objevil v dubnu 2012 v nápadném černém balení ve třech variantách: 20dávková za DMOC 179 Kč, 40dávková za DMOC 339 Kč a 60dávková za DMOC 449 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip