Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nové řady vlasových produktů Pantene pro individuální potřeby tří typů vlasů

Nové řady vlasových produktů Pantene pro individuální potřeby tří typů vlasů

28.5.2012 - Redakce Babinet

Značka Pantene představuje nové řady vlasových produktů vytvořené speciálně pro individuální potřeby tří typů vlasů. Díky sedm let trvajícímu výzkumu a aplikaci inovativních technik užívaných ve vesmírném středisku NASA vědci prozkoumali interakci mezi vlasovým vláknem a nejrůznějšími látkami a identifikovali tři různé typy vlasů a to podle jejich fyzické (jemné, normální až husté) a chemické (barvené) struktury. Podle studií má každý druh vlasů jiné potřeby, které závisí na jeho struktuře a pro každý se tedy hodí jiný typ produktů, aby zajistily co nejlepší uchycení složek na povrchu vlasů.  Na základě toho experti Pantene vytvořili specifické formule reagující na rozdílné typy vlasové struktury a odhalili jedinečný klíč k dlouhodobě viditelně zdravějším vlasům. Pantene nyní představuje nový program péče pro 3 specifické vlasové struktury: pro jemné vlasy, normální až husté vlasy a barvené vlasy. V nových řadách výrobků nalezneme 14 složek, které značka Pantene použila zcela poprvé. Kromě nového složení se řady pyšní též zcela novým designem a několika zcela novými produkty. Značka Pantene představila také novou celosvětovou tvář, herečku Liv Tyler. Tváří Pantene pro Českou republiku se stala půvabná herečka Andrea Kerestešová.  


Kolekce pro normální až husté vlasy obsahuje:

 • Pantene Pro-V Repair&Protect – řadu produktů, které chrání před poškozením, zvlhčují a posilují vlasy. Tato nová kolekce také působí preventivně proti roztřepeným konečkům, což neplatí ani o luxusních výrobcích za vyšší ceny.

 • Pantene Pro-V Full&Thick – šampon a balzám pro zdravé a lesklé vlasy


Kolekce pro jemné vlasy obsahuje:
 • Pantene Pro-V Volume – produkty pro zdravý objem a ochranu před škodlivými účinky stylingu

 • Pantene Pro-V Aqua Light – řadu pro hloubkovou výživu bez zátěže pro vlasy

Kolekce pro barvené vlasy obsahuje:
 • Pantene Pro-V Coloured Hair – kolekce produktů je navržena tak, aby barvené vlasy získaly novou ochrannou vrstvu, barevené vlasy jsou tak zdravě lesklé a jasné

   

  Nové řady výrobků Pantene zahrnují také kolekce Pantene Nature Fusion a Classic Care. První z nich je pro zákazníky, kteří hledají vlasové výrobky s přírodními složkami. Druhá zase osloví ty, kdo chtějí především snadné a rychlé řešení.

  • Pantene Pro-V Nature Fusion – kolekce produktů kombinuje efektivní Pro-V formule a přírodní kasie, dodává vlasům sílu a lesk

  • Pantene Pro-V Classic Care – řada pro dosažení zdravých a lépe upravitelných vlasů


   Doporučené maloobchodní ceny:

  Pantene Pro-V šampony 250ml a balzámy 200ml: 79,90  Kč

  Pantene Pro-V šampony/balzámy 400 ml: 124,90 Kč

  Pantene Pro-V masky na vlasy: 129,00 Kč

  Pantene Pro-V bezoplachová péče (spreje atd.)  94,90 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip