Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte mladistvou pleť bez vrásek – Soutěžte o 100% sérum kyseliny hyaluronové v hodnotě 1976 Kč

Vyhrajte mladistvou pleť bez vrásek – Soutěžte o 100% sérum kyseliny hyaluronové v hodnotě 1976 Kč

22.5.2012 - Redakce Babinet

SeumNení tajemstvím, že základ zdravé a krásné pleti se skrývá v její hydrataci. Dodržování pitného režimu a nanášení krémů však zůstane bez efektu, pokud Vaše kůže nemá dostatek kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je totiž základní substancí při tvorbě buněk a k jejím jedinečným vlastnostem patří schopnost vázat vodu, a to až na 4000 násobek její vlastní váhy. Přirozený výskyt kyseliny hyaluronové v kůži se s rostoucím věkem vytrácí, naštěstí cesta k jejímu doplnění není obtížná. Navrátit pleti hydrataci stačí lehkým nanášením vysoce koncentrovaného séra z kompletní řady kosmetiky Dr.ENTNER, jejímž autorem je úspěšný plastický chirurg Michael Entner.

„Hledal jsem způsob, jak rychle zajistit regeneraci pleti u svých pacientů, kteří podstoupili zákrok estetické chirurgie, a objevil jsem nevídané možnosti kyseliny hyaluronové, která je schopna potřebu některých plastických operací oddálit. Kýžený efekt se však dostaví pouze při používání vysoce koncentrované kyseliny,“ prozradil MUDr. Michael Entner. Všechny přípravky kosmetiky Dr.ENTNER jsou hypoalergenní a lze je použít i u akné, dermatitid a přecitlivělé pleti. Podrobné informace o výrobcích kosmetiky Dr.ENTER naleznete na internetové adrese Drentner.cz

Vítězka naší soutěže obdrží od Kosmetiky Dr.ENTNER 100% čisté sérum kyseliny hyaluronové v hodnotě 1976 Kč, které je vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Sérum Dr.ENTER:

  • Zjemňuje ošetřovanou kůži
  • Omezuje tvorbu vrásek
  • Stimuluje tvorbu a růst nových buněk
  • Zaručuje vysokou hydrataci pokožky

Novinky ze světa mladistvé pleti ve stylu Dr.ENTNER naleznete na adrese www.facebook.com/KosmetikaDrENTNER. Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na www.drentner.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pan Košanka

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip