Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Takko Fashion slaví otevření své 100. prodejny v České republice

Takko Fashion slaví otevření své 100. prodejny v České republice

17.5.2012 - Redakce Babinet

Dnes je v Takko Fashion den oslav, protože tento německý maloobchodní řetězec s oblečením otevírá svoji 100. prodejnu v České republice. Od nynějška se mohou zákazníci v Hradci Králové, v obchodním centru Futurum, těšit na žhavé trendy značky Takko Fashion. V novém obchodním roce, který začal 1. května, plánuje maloobchodní řetězec otevřít 10 nových prodejen.

Takko 

Takko Fashion působí v České republice od roku 2003. První obchod této značky byl otevřen v pražském Europarku ve Štěrboholích 9.10.2003. “Pro Takko Fashion je český trh velice zajímavý, jelikož je zde veliká poptávka po módě a zároveň lidé vice zohledňují cenu oblečení,” říká Stephan Swinka, CEO značky Takko Fashion. Dnes se podle tohoto německého maloobchodního řetězce řadí Česká republika k nejrychleji rostoucím trhům ve střední a východní Evropě.

Obchody značky Takko Fashion jsou většinou umístěny v obchodních centrech a obchodních domech ve městech s vice než 20.000 obyvateli. Společnost spatřuje potenciál zejména v malých a středně velikých městech.

O Takko Fashion
Takko Fashion s ústředím v Telgte, Vestfálsku, je jedním z největších německých maloobchodních řetězců. Ve více než 1700 prodejnách v Německu a dalších evropských státech nabízí Takko Fashion oblečení ve vysoké kvalitě za nízkou cenu pro celou rodinu. Díky své vertikální struktuře je Takko Fashion flexibilní a funguje efektivně ku prospěchu svých zákazníků. 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip