Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

16.5.2012 - Redakce Babinet

Minerální voda ACTIVE O2 z úpatí Alp je neobyčejně blahodárná díky svému vyváženému obsahu minerálů. Zdravotní hledisko určují čtyři faktory: minerální voda Adelholzener patří k pramenitým vodám s nejnižším obsahem sodíku, a je proto velmi jemná a delikátní. Kromě toho dodá jeden litr minerální vody Adelholzener tělu přibližně deset procent denní potřeby hořčíku a vápníku. Hořčík se podílí téměř na každé důležité tělesné funkci, například na buněčné aktivitě, spalování tuků nebo regulaci krevního cukru. Vápník je zásadním prvkem pro vývoj a zachování kostní hmoty. Přírodní hydrogenuhličitan v minerální vodě Adelholzener je kromě toho schopen působit proti překyselení organismu.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají balení vody ACTIVE O2.

ACTIVE O2 vzniká právě na bázi minerální vody Adelholzener. Kyslíková voda ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTICE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

Alpská voda ACTIVE O2 dostupná v již 6 ovocných příchutích o objemu 750 ml nebo 500ml. Můžete si vybrat mezi citronovou příchutí, pomerančovou příchutí s dotekem citrónu nebo výraznou chutí broskve skvěle doplněnou bílým čajem. Oblíbená je příchuť jablka s exotickým nádechem kiwi nebo ovocná variace s příjemnou třešňovou chutí. Novinkou na českém trhu je tradiční příchuť malina!

Jednotlivé varianty ACTIVE O2 od sebe snadno poznáte podle barevně odlišených uzávěrů, které odpovídají ovocným příchutím. Nízká kalorická hodnota je samozřejmostí.

 

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip