Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 5. soutěž

Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 5. soutěž

14.5.2012 - Redakce Babinet

Je tady již pátá soutěž o hodinu konzultace s výživovou poradkyní Ivou Veselou v hodnotě 430 Kč - a navíc také o diamant! Pět výherců i této soutěže o konzultaci obdrží individuální voucher se svým pořadovým číslem, který mohou komukoliv darovat a mají navíc 15 procentní slevu na opakované nákupy k tomu v e-shopu výživové poradny Food-life.cz. Slevu můžete využít  do 30.10.2012.

voucher

Slevu však mají i ostatní soutěžící. Po zodpovězení soutěžní otázky získáte ve stejném e-shopu rovněž slevu na nákup. Kolik procent činí vaše sleva a jaký je kód při objednávce si přečtete na obrazovce po odeslání Vašeho soutěžního formuláře.

Zodpovězením i této páté soutěžní otázky máte rovněž možnost se priblížit k výhře diamantu, kde se kvalifikujete, když zodpovíte správně alepoň osm soutěžních otázek celkem z deseti (5 ještě bude následovat do listopadu 2012) Zodpovězte proto na soutěžní otázky prvnídruhétřetí a čtvrté soutěže!

Chcete vědět jaký diamant máte možnost vyhrát? 

Soutěž o konzultaci s výživovou poradkyní skončila.  Kdo však soutěží i o diamant, odpovídejte na soutěžní dotaz níže i dále - a to až do 30.10.2012!

Gratulujeme výhercům: Pan Kupík, Jana Zindrová, Jana Pospíšilová, Máša Urbanová, Irena Jaková

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip