Babinet.cz  /  Soutěže  /  Napište tip na cyklovýlet a vyhrajte dětské odrážedlo!

Napište tip na cyklovýlet a vyhrajte dětské odrážedlo!

14.5.2012 - Redakce Babinet

Milovníci cyklotoulek pozor! Tuto soutěž si nemůžete nechat ujít! Pokud se počítáte mezi bikery, kolaře, cyklisty či kolečkáře, kteří s prvními slunečními paprsky vyrážejí s kolem do přírody a nic na světě je nemůže udržet mezi čtyřmi stěnami, čtěte dále. Jistě máte ze svých cyklotoulek v zásobě spoustu tipů na výlety.

cyklotoulky

Bylo by škoda si je nechat pro sebe. Vítané jsou zvláště trasy, které mohou podniknout rodiny s dětmi, ale nepohrdneme ani tipem pro již zkušené výletníky. Kdo odpoví na otázku a současně napíše svůj tip na cyklistický výlet do diskuze Tipy na výlety na kole má možnost vyhrát dětské odrážedlo Yedoo - ať zapojíte do vaších výletů i váš dorost. Váš tip na výlet může být z vašeho nejbližšího okolí (ve svém tipu prosím uveďte alespoň okres, případně kraj )- ale klidně i z vaší nádherné dovolené (i té ještě jen plánované).Budeme rádi, když rovněž uvedete, pro koho je ten výlet vhodný (rodina, nebo nevhodné pro děti, náročný, nenáročný výlet apod.). Dle možnosti a vhodnosti uveďte rovněž krátký popis trasy, délku, náročnost, zajímavosti na trase, orientační dobu výletu apod. Klidně si pomozte odkazem či odkazy z internetu u toho, ať si skutečně každý může udělat dobrou představu o svém možném příštím výletě.


azubA mimo jiné zde máte možnost pomoci s propagací vaší obce či městečka, kde všude se dá jet a co vše si je možné u Vás užít.

Těšíme se tedy na Vaše tipy! A dětské odrážedlo již čeká na svého nového majitele. Více o našem testu dětského odrážedla Yedoo si můžete přečíst rovnou u nás ZDE.

 

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip