Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Ptáme se maminek na jejich zkušenosti s látkovými plenkami

Ptáme se maminek na jejich zkušenosti s látkovými plenkami

30.4.2012 - Redakce Babinet

popinSpolečnost Mamaja group požádala čtyři maminky, aby po dobu jednoho roku používaly látkové plenky Pop-in. Bude zaznamenávat jejich dojmy, radosti i strasti. Ty pak pravidelně zveřejní na nových webových stránkách www.pop-in.cz a Facebooku. Další maminky se mohou zapojit do diskuze.

„S maminkami, které používají látkové plenky, jsme byli v kontaktu i dříve, ale nyní budeme jejich názory na plenky zveřejňovat. Doufáme, že tak dokážeme svým zákaznicím vyjít vstříc, podělit se o zkušenosti a poradit při řešení obtíží. Odstraníme problémy, které by je mohli trápit, zodpovíme více otázek,“ vysvětluje Kateřina Borunská z Mamaja group, proč se rozhodla odstartovat tento projekt.

Do projektu se zapojila trojnásobná maminka Zuzana, která používala již několik různých látkových plen. Dále Lucie, která nedávno porodila své druhé dítě. Nejprve používala plenky u dcery, nyní má syna. Může srovnat, zda je rozdíl při látkování u holčičky a chlapečka. Třetí maminkou je Anna, která v září porodila svého prvního chlapečka, a čtvrtá Aneta, ta porodila své první dítě na začátku dubna. Dvě maminky jsou zkušené, dvě prvorodičky.

„Otestujeme novou verzi Pop-in NEW GEN, různé druhy látkových plenek navzájem, papírovky s látkami,“ avizuje Borunská a dodává: „Zatím máme od maminek velmi pozitivní ohlasy. Dvě zkušenější maminky již látkové plenky používaly a jsem ráda, že je chtějí používat i u druhého dítěte. Anna i Aneta, které plenky používají poprvé, nám sdělily, že jsou plenky velmi příjemné na dotek. Aniččin Kubík se v nich cítí velmi dobře.“

Maminky mají díky tomuto projektu jedinečnou šanci vyměňovat si na Facebooku Mamaja.cz dojmy a diskutovat. Mamaja.cz spustila na svých stránkách také online chat, kde se mohou maminky ptát na cokoli online.

popin

První dojmy maminek

Anna se ptala, zda látkové plenky Pop-in NEW GEN vydrží i miminkovský průjem, s nímž měla již v minulosti potíže. Víme, že tento problém trápí více maminek. Odpovídáme slovy zkušenější maminky Zuzany: „Pokud je to několik dní zadržovaná stolice, tam tu nezadrží žádné plenky. To je jedno, co používáte. Normální i tekutější stolici plenky zadrží bez problémů.“ My k tomu dodáváme, že pleny je třeba dobře nasadit, tak aby těsnily u nožiček. Pokud bude třeba, můžete přidat také separační pleny Disana, které velmi dobře absorbují.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Corny
14.2.2013 16:20

Odkaz na Pop-in.cz nefunguje :-(

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip