Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte krásné ceny od čarodějnic z Ladronky

Vyhrajte krásné ceny od čarodějnic z Ladronky

24.4.2012 - Renáta Řeháková

Do pražského parku Ladronka se letos po sedmé slétnou malé i velké kouzelnické bytosti. Tradiční pálení čarodějnic 30. dubna začne již od 15 hodin a zábava potrvá až do noci. "Na programu budou sporty, hry, soutěže, divadelní představení a koncerty kapel Žlutý pes a Airfare. Nebude chybět ani opékání špekáčků a písničky u táboráků," zve starostka Městské části Praha 6 Ing. Marie Kousalíková. Vstup na akci je zdarma.

Čeká vás řada soutěží jako je volba "Miss čarodějnice" a "Čarodějnice na kolečkách", kterých se mohou zúčastnit jen skutečné čarodějnice v pořádném kostýmu. Kdo se nestihne namaskovat doma, může se „doupravit“ v našem čarodějném salónu šerednosti. Zúčastnit se soutěží je nejen skvělá zábava, soutěživé tipy si navíc mohou z Ladronky odnést nádherné ceny, např. horské kolo, letenky do Evropy, sportovní vybavení, hry a mnoho dalšího.

Na kouzelníky všeho věku čekají workshopy, taneční škola, sportovní aktivity a závody, stánky plné hraček, šperků i dobrot a samozřejmě špekáčky, hudebníci a ohniště. Adrenalin rozproudí exhibice na u-rampě s novou překážkou Funbox line. Jiskra přeskočí při slavnostním zapálení hranice, kterou s paní starostkou rozhoří ty nejhezčí čarodějnice s titulem Miss.

Na hlavním podiu uvedou dvě zasloužilé čarodějnické moderátorky taneční představení studia Primavera nebo vtipné představení divadla Buchty a loutky. Celodenní rej bude doprovázet beatboxer Jonáš Mlejnek. Hudební program vyvrcholí hned dvěma koncerty, na Ladronce zahrají kapely Žlutý pes a Airfare! Po setmění se park rozzáří světelnou show skupiny Pyrrotera.

Čarodějnice na Ladronce letos podpoří nadaci Terezy Maxové pomáhající opuštěným a znevýhodněným dětem. Návštěvníci si budou moci zakoupit tašky z ekologického materiálu. Výtěžek z prodeje půjde dětem, které potřebují naši pomoc.

Soutěžit s Čarodějnicemi na Ladronce můžete již od 1. dubna. Přihlaste se přes internetové stránky www.carodejnicenaladronce.cz do soutěže i-ksicht a vyhrajte voňavý věnec buřtů. Stačí ukázat svou pravou kouzelnickou tvář světu. Vyhrává, kdo získá nejvíce hlasů.

Odpovězte na soutěžní otázku a můžete vyhrát poukaz na nákup letenky v hodnotě 1000 Kč od společnosti Letuška a knihu Malá čarodějnice.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip