Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /   MALOJA VYKOUZLILA Z VENKOVSKÉHO OBLEČENÍ MODERNÍ OUTFITY

MALOJA VYKOUZLILA Z VENKOVSKÉHO OBLEČENÍ MODERNÍ OUTFITY

Redakce Babinet

Členové Maloja týmu se rozhodli na týden vydat do tajů alpských hor, aby niterně poznali tamější společenství, jejich zvyky a dennodenní návyky. Dojili krávy, sekali trávu, káceli stromy, sbírali bylinky a žili na statku v chalupách, stejně jako místní obyvatelé. Maloja tak propojila venkovskou módu se současnými trendy a vykouzlila trochu bláznivé kreace připomínající horský hippie styl. Letošní kolekce nazvaná „Hi Society“ má poukázat na společnost, kde si jsou všichni rovni.

Žena na ulici

Letošní kolekce nazvaná „Hi Society“ má poukázat na společnost, kde si jsou všichni rovni. Tak tomu je právě ve vysokohorských vesničkách, kde po boku žijí staří i mladí, spoléhají jeden na druhého a společně si pomáhají v každodenním životě. Základem je tak spokojená a pospolitá společnost, jež je přesnou vizí „Hi Society”.

Lidé se zde cítí uvolnění a sami sebou, čemuž napovídá i jejich oblečení. Květované zástěry se nosí přes kostkované košile, pletené ponožky a svetry nosí ledabyle na jiném kusu oblečení a když se slunce odvrátí a začne být chladno, přehodí přes sebe šátek či šál. Tato kombinace je bláznivá a nespoutaná, stejně jako její majitelé. Maloja skloubila extravagantní tradiční modely s aktuální módou, které získaly na jedinečnosti.

Barvy letošní kolekce se nechaly inspirovat 60. lety a grafické variance potisků byly velmi pečlivě vykreslovány do horské tématiky. Některé byly dokonce navrženy principem zlatého řezu. Přírodní nádech oblečení dotváří i materiál z voskované vlny. Vzory hrají všemi květy a dokazují, že nejsou oblíbené pouze na venkově, ale své místo mají i centru metropole

Venkovský muž - móda

Venkovská žena lijící mléko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací naleznete na webových stránkách Maloja či Sport Koncept.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip