Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 x UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE

Soutěžte o 3 x UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE

17.4.2012 - Redakce Babinet

Uroval

Infekci močových cest alespoň během života prodělá více než 35 % žen, v posledních letech se však nevyhýbají ani dětem. Příčin je mnoho, snížená hygiena, časté výkyvy teplot v zejména v jarních a podzimních měsících, u dětí často i celková oslabená imunita. Pro případy akutních infekcí močových cest poskytne neocenitelnou pomoc tekutá forma přípravku UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE.

Užívat ji jak mohou dospělí, tak i dětí již od ukončeného 6. měsíce věku. Díky tekuté formě se aktivní látky vstřebávají rychleji než je to u tablet, a tak je zajištěn rychlý nástup účinku, obvykle již během 24 hodin. Účinnou látkou je – generacemi osvědčená kanadská brusinka s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC), u nichž je prokázáno, že napomáhají vylučovat patogenní bakterie z močového ústrojí, a D-manosa, která také zabraňuje výskytu nežádoucích bakterií (E. coli) v močových cestách.

Sirup je také vhodným doplňkem při a po užívání antibiotik na močové potíže. Přípravek je 100% přírodní a nezávadný, neobsahuje lepek a je vhodný také pro těhotné a kojící ženy. Doporučená cena za 200 ml balení je 155,- Kč. 

Zapojte se do soutěže a na tři z Vás čeká UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE!

Více informací na www.uroval.cz

Chcete se dozvědět více? Čtěte zde!

Chcete otestovat Uroval Manosa zdarma? 

 

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip