Babinet.cz  /  Magazín  /  Ankety, průzkumy  /  Vyhrajte kompletní edici Růžového pantera (7 DVD), Trilogii Milénium nebo švýcarskou kosmetiku Cosmeceuticals!

Vyhrajte kompletní edici Růžového pantera (7 DVD), Trilogii Milénium nebo švýcarskou kosmetiku Cosmeceuticals!

12.4.2012 - Redakce Babinet

Milé dámy - babinetky!

Po velikém úspěchu předcházející ankety, kterou jsme pořádali ve spolupráci s výzkumnou agenturou STEM/MARK jsme tady pro vás opět. STEM/MARK si velice cení přispění našich babinetek v jejich výzkumném panelu zabývajícím se výzkumem mnoha společenských témat.

milenium

Znova máte každá z vás, která se zaregistruje (nutno tímto odkazem) do Českého národního panelu, možnost vyhrát jednu z níže uvedených cen. Kterou si v případě výhry přejete, indikujte po vaší registraci vyplněním dotazu níže. Celkem vyhrává až 6 soutěžících!

Máme pro vás připraveno: 

3 sady Trilogie Milénium

2 kompletní edice Růžového pantera

1 kus kosmetiky Diamondceutical

Pink Panther

A jak následně vyplňování dotazníků u STEM/MARK funguje? Obvykle se jedná o vyplnění 1-5 dotazníků měsíčně, které Vám přijdou mailem. Vyplnit můžete samozřejmě jen ten, který si přejete - nebo dokonce žádný.

diamond

Nebo si za ně můžete vybrat dárky v katalogu, nebo s nimi můžete podpořit charitu (paliativní péče,  asistenční psi , dětské oddělení FN Bulovka). Registrací se k ničemu nezavazujete. Anonymita odpovědí je zaručena. Vyplňování je navíc honorované, virtuální měnou tzv. oplatkami. Za průměrný dotazník obdržíte obvykle 150 oplatek, což je v přepočtu 15 Kč. Po nastřádání částky 200 Kč a více si je můžete nechat poslat na účet.

 

Zaregistrovat do Českého národního panelu se musíte nejpozději do 30.6.2012 a to pomocí následujícícho odkazu.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip